Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon mit tegyek, ha logikai...

Vajon mit tegyek, ha logikai úton is eljutottam odáig, hogy nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés


A legtöbb embernél a hasonló gondolatok érzelmi hullámvölgyek eredményei. Ezeken túl kell esni, az érzelmek mindig változnak, egyszer fenn, egyszer lenn. Ha ilyen van, túl lehet élni azzal a tudattal, hogy pár nap múlva úgyis más lesz a hangulatom, és akkor majd látom értelmét az életnek, addig meg kitartás.



Én most azonban úgy érzem, hogy az érzelmeket félretéve, logikailag is eljutottam odáig, hogy nincs értelme.


23F



2021. jan. 3. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is eljutottam idáig! A kollégám miatt fogom megölni magam! Nagyon erkölcstelen volt, szégyent hozott az ápolókra és mindenkire! Nagyon sok esélyt adtam neki, de vége. Megrendeztem mindent az eset után. Írtam egy végrendeletet is. Elegem volt az emberi hülyeségből.
2021. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na neee, ugye ezt nem írod komolyan, kedves utolsó?


És akkor mi lesz? Elindul majd nyomozás, évekig vígan eléldegél, kap pár évet, de még lehet annyit sem, és folytatja,ahol abbahagyta.


Bocs, de a te életed fontosabb, akarmennyire felháborító, már csak önmagában a sztori, és ha kattos (esélyes), akkor nem is fogja érzékelni a hálálod súlyát.

Azt veszem észre, mint a kérdezőnél is, hogy azok szívják még, akik mélyebben gondolkodnak, nem felszínesek, igénylig a minőségi emberi kapcsolatokat, vannak határaik.:(( Nagyon bízom abban, hogy nem döntesz elhamarkodottan, ha ez így valós, amit ide leírtál!!! Sosincs elég indok!!


Előző voltam.

2021. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még nem lettem öngyilkos. Várok még egy kicsit, de ez a bolond még mindig csináéja a hülyeséget. Megfogok szabadulni hamarosan.
2021. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha van kedved leírhatod privátban, hátha esetleg külső szemlélőként tudok segíteni...
2021. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is átmentem ezen. Megértelek. Azt tudom tanácsolni menj valamilyen közösségbe, lehetőleg pozitív közösségbe. Keress egy jófej fiatal papot, lelkészt, rabbit, jógit - mert látom te is az vagy. Vagy menj művésztelepre, túrázni. Ilyesmi. Közösség, közösség.
2021. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!