Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha évek óta...

Mit csináljak ha évek óta depressziós vagyok, és állandóan hangulatingadozásom van?

Figyelt kérdés

Voltam már többször is pszichologusnál és pszichiáternél, de semmit nem javultam. Állandóan kedvtelen, kimerült stb. Vagyok.


23F



2021. jan. 3. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
gyogyszered van?
2021. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Én 30 éve vagyok ilyen.

Amit teszek, hogy jobb legyen az a pszichológiai ismeretek bővítése, alkotói hobbi, főzés, egyedül csinálható sport: testépítés, kerékpár, úszás, futás, kirándulás), napló írás, kifejezetten érzelem és gondolat napló írása, apró célok kitűzése és teljesítésük ünneplése, és napi 2 marék leszarom tabletta.


Van, hogy felkelni nincs életerőm, vagy 2-5 napig enni. van, hogy 3 napig nem tudok aludni csak rémálmaim vannak ébren.

Akitől segítséget kérek, eltaszít. Szóval megtanultam tettetni és színészkedni a külvilágnak.


Ami iszonyatosan rossz és növeli a depresszióm: sorozat nézés, azt hinni, van értelme a munkának, azt gondolni, hogy az emberek jól az utcán és nem akarnak megverni (mert Érden simán fellöknek, belém rúgnak, autóval leszorítanak), politika, más életével foglalkozni, büroktata ügyintézés (iszonyat bunkók és hatalommal visszaélők a büroktaták, de jól esik feljelenteni a bunkókat a főnöküknél persze kifejezetten tisztelet tudóan. Pl munkában nem hajlandóak bérpapírt kiadni. Nem úszták meg ők sem.).


A vicc, hogy olyanokért szidnak munkában, amiket csak én tudok megcsinálni és becsült időn belül teljesítem és dokumentálom is, amit mások nem tesznek meg. Aki nem dolgozik sokat, azt nem bántják annyit. Így nincs értelme dolgozni.

2021. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Gyógyszer tompít és munkaképtelenné tesz. De még beszélni is nehezen tudok miatta.
2021. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Hány éves vagy? Lány vagy?
2021. jan. 4. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Pasi 38
2021. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bipoláris zavar, érzelmi hullámvasút.Nincs végleges kiút, vannak rossz és jobb napok. A környezet nem érti meg, hogy ez betegség. Kiszámíthatatlan, nálam az idő változás is befolyásolja. Gyógyszer nélkül csak rosszabb lesz.
2021. jan. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neked a komment szekcióra van szükséged és nem hivatalos diagnózisra. 6oska jobban tud mindent minden szakembernél.



ps: mielőtt depresszióval és mentális zavarokkal diagnosztizáltatod magad online, gondolkodj el azon, hogy szimplán csak a betegség neve, amiben szenvedsz az a kapitalizmus.

2021. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!