Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ojam problémám hogy van...

Van ojam problémám hogy van ojan rosz érzésem mintha Közeledne valaki vagy valami ojan rosz érzés az eszt Belül érzem de a párom mingyart észre veszi és beszél Hozám és akor lasan át megy rajtam mitöl lehet ez ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, majd fel fogsz nőni te is egyszer. Aztán ezzel együtt megtanulsz szépen írni, fogalmazni. Addig ezt a kérdést, amit ki mertél rakni (elég ciki lett) tegyük félre későbbre.
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy csak a Helyesírási szótár közeledik feléd, de eddig sikeresen elhárítottad a támadásait!
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán értem a kérdést...


3 sorban 18 helyesírási hiba az teljesítmény. Ez teljesen értelmezhetetlenné teszi a kérdést; nem csoda, hogy eddig nem érkezett rá válasz.

2021. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Szintaktikailag értelmezhető kisebb-nagyobb hibával a kérdés, de szemantikailag nem tudok olyan illesztéseket alkalmazni amikkel értelmet nyernének a mondatok.
2021. jan. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

szóval 3szeméjes a buli.

vagytok Te+a Párod +az izé, ami gyön.

aMikor asztérezed hogy Tefeléd ezavalami gyön azneked nemjó.

demánakor a Párod mingyá beledumál osztakor aza valami lasanátmegy.

hajólértem.....


Hátakor ezígy rendbe. :D

2021. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!