Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne most tennem?

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

Szóval járok pszichológushoz, mert vagdosom magam, nagyon durván szorongok, és volt egy aprócska öngyilkossági kísérletem. Nem történt semmi, de csak egy hajszálon múlott.

Megutáltam a pszichológiát, a pszichológusomat is, mert már nem bízok meg benne, és zavar, hogy járok oda.

A legfőbb ok, hogy már nem bízok abban, hogy ez a hülyeség bármennyiben is segítene nekem, és különben sincs semmi bajom, de ez, hogy relaxáció, meg évértékelő napló, biztos, hogy nem lesz rám soha hatással.

Kérlek segítsetek, mit tegyek?



2021. jan. 5. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
ne add fel, ha már elindultál. senki nem ígérte, hogy az önismereti út kőnnyű lesz. a relaxávió pedig igenis hatásos, próbáld ki
2021. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
válts orvost
2021. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha csak egy hajszálon múlott az életed, azt nem nevezném semminek.

Ha nem érzed hasznosnak az orvost, akkor váltani kell másikra.

2021. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. 3.: Hogyan lehet? Szakszolgálathoz járok, egyszerűen csak kérjem meg rá őket?
2021. jan. 5. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, kérd meg hogy ajánljanak másik orvost
2021. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miert nem bizol mar meg benne? Tudod esetleg, hogy milyen szakvizsgaja van a pszichologusnak, ha van neki egyaltalan; illetve hogy kerultel hozza (magad kerested fel, a szuleid toltak be az ajton, a korhazbol iranyitottak at oda pl. egy pszichiater)?

Mert az ongyilkossagi kiserlet mar nagyon nem az iskolapszichologia kategoriaja, es persze, hogy nem tud segiteni, ha nem ert hozza, ebben az esetben tenyleg semmire nem mesz az evertekelokkel, bar egy feladatnak elmegy, de ennel sokkal tobb minden mast kene csinalni.

2021. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6: Nem tudom, miért nincs meg a bizalom. Nem lát el rendes tanácsokkal, nem vesz komolyan, a dolgaimat, már nem mondok el neki sok mindent, beszél és beszél, és fogalma sincs, hogy ez hogy esik nekem.

Sulipszichológus utalt be úgymond, de nagyon nem szívesen járok már erre a helyre, félek bemenni oda, ott lenni, szorongok, ha mennem kell.

Arra gondoltam, hogy megmondom, hogy nem érzem jól itt magamat, és szívesebben mennék vissza a sulipszichiológushoz, csak félek, hogy nem engedi meg, de én szabályosan rosszul vagyok, ha mennem kell...

2021. jan. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!