Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen ideg beteg?

Miért vagyok ilyen ideg beteg?

Figyelt kérdés
Olyan rendszerbe élek mind a munkába, mind a magán életembe, hogy nem úgy tud senki körülöttem érvényesülni hogy meg mutathatja mit tud mivel vissza húzzák, hanem úgy hogy másokat húz vissza így ő is. Tehát ha valaki semmihez sem ért, nem baj, felmutatja azt mit nem tud a másik. Én ilyet nem csinálok de a pletykákba kénytelen vagyok beszállni hogy be ne csavarodjak. De így is annyira felhúz egy egy esemény hogy tiszta düh rohamot kapok, melegem lesz és a pulzusom a nyugalmi 85-95 helyett 150-160 lesz. Most megint le vagyok b@szva hogy a gép előtt ülök, majd reggel reagálok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 14. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy katyvasz amit leírtál. Ha xar a melohelyed, válts, ha xar a maganeleted, koltozz el, akkor senki nem idegel.
2021. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakom hogy minden kis hülyeségen ideges lettem. Pl anyukámhoz szóltam pont nem rám figyelt és már bepörögtem. Sokan mondták hogy valószinű azért voltam ilyen mert sok kólát ittam. Azóta már nem iszok kólát hanem inkább apentát. Azóta sokkal nyugottabb vagyok. Te iszol ilyeneket?
2021. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1./ Ez nem idegi, hanem pszichés (idegi pl az idegzsába, agydaganat, stb.)

2,/ A pszichés problémák jól karbantarthatók relaxációval (pl.: autogén tréning.

2021. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2: nem iszom ilyeneket, de azért ünnepekkor volt már olyan. Amúgy ez jó ötlet ez a relax dolog, meg a váltás is. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!