Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A munkanélküliséget nem bírom...

A munkanélküliséget nem bírom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nincs semmire pénzem a szülők meg nem tudnak eltartani és mindenhol elutasításokat kapok. A szakmám az gyógymasszőr de abban nem tudtam nagyon dolgozni. Voltak alkalmai munkáim de már semmi sincsen. Nincsen semmi beszélgetőtársam se barátnőm se senki és kivagyok készülve mert nincs munka a semmittevés meg megöl teljesen.

28/f


2021. jan. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Vallalj el bármi munkát, eladó stb. Aztán közben majd kigondolod mi legyen de legalább nem otthon ülsz
2021. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet, nem könnyű. De most senkinek sem az. Gondold azt, hogy ez most egy átmeneti állapot. Keresgélj csak, egyszer csak sikerül valami. Most ne legyenek nagy elvárásaid, kezdetnek valami gyári munka is jó lesz akár.
2021. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
én is munkanélküli vagyok pincér voltam novemberben kirúgtak. Azóta iszok naponta egy két üveg bort. Pszichiáter kezel súlyos depressziót kaptam, gyógyszert szedek.
2021. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Csak a kitartás segít és a hit. Nekem fél évembe került munkát találni és kb. 120 helyre jelentkeztem, tudom mit érzel. Ebben orvos nem tud segíteni, max. nyugtatót tud adni, meg a vérnyomásod megmérik. Kitartást ehhez a helyzethez!
2021. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a nyelvtanulás ad valami célt. Egy dolog, amiben fejlődhetek.
2021. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyenkor csak annyit tud tenni az ember, hogy fejleszti magát, nem gyöpösödik be, mozog stb. Közbe meg keres munkát tovább, ha nem talál, ott vannak a barátok is, talán be tudnak ők is valahova ajánlani. Annyi a lényeg, hogy akarj dolgozni és ne add fel.
2021. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es baratokat hol kell szerezni?
2021. febr. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!