Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szorongás vagy szervi baj?

Ez szorongás vagy szervi baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerda óta nem tudom megmondani miért szorongok nagyon.Home officeban dolgozom a járvány miatt 8tól 4ig és nem nagyon mozdulok ki hétköznap hétvégén sem sehová.Szerda óta viszont valami nincs rendben velem.Mindig olyan késztetésem van hogy csináljak valamit.Sose tudok nyugton ülni csak kis időre mikor fél órára kb megnyugszom.A pulzusom az egekben van nem alszok jól 2-3órát max. Gyomoridegem van sokszor. Régebben 6hónapja kb volt pánikrohamom a legutóbbi. Nem tudom hogy ez valami pszichés vagy szervi tünet lehet.A szívemmel sose volt bajom soha vagyis én nem érzékeltem.Régebben mérték a pulzusom akkor mindig ilyen 70-80körül volt. Olvastam hogy a generalizált szorongás több napig eltarthat.Lehet ez a baj? Nagyon elvagyok keseredve ha valaki mond valami értelmeset azt megköszönném..

2021. jan. 17. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj, fuss minden nap 10 km-t. Az nem tilos.
2021. jan. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorolj relaxációt.

Sportolni meg csak lassan-fokozatosan, időnként növelve az adagot érdemes, nem egyszerre sokat, mert baj is lehet belőle.

2021. jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az izmok simán begörcsölhettek - tényleg a sportolás lehet a megoldás.


Ha a főnököd nyitott arra, hogy később készülj el a munkáddal, akkor elég jó helyzetben vagy. (Ez tehát a felettesedtől is függ, gondolom.)


A 2-es válaszoló jó tanácsokat adott, érdemes rá figyelned!

2021. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
.. És ne halgass híreket!
2021. jan. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!