Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évvégi értékelések után...

Évvégi értékelések után mindig rámtör a haszontalan és kilátástalanság érzése. Hogyan dolgozza fel, hogy semmit sem érek?

Figyelt kérdés

Senior programozó vagyok. 10 éve minden évvégi értékelésre úgy megyek be, hogy jaj de jó voltam, a többiekhez képest sokkal több feladatot, gyorsabban, nehezebbeket, bonyolultabbakat oldottam meg, biztos lesz valami értelme, hogy törtem magam.


És semmi.


Úgy jövök ki a megbeszélésekről, hogy élni nincs kedvem. Ha magasabb lenne az épület már ugranék is. De csak 4 szintes. Onnan meg annyi értelme sincs ugrani, mint multinál értelmet keresni a munkában.


Pszichológus 40 óra után is csak saját bánatáról picsog, semmi értelme. Másik cég ugyan az, váltani sincs értelme.


Régen szerettem. Álmomban is algoritmusokat gyártottam és fél óra alatt 3 táblát tele írtam megvalósítási tervekkel naponta.


Ma. Így éves értékelő után egész nap nem volt étvágyam és émelygek, aludni nem tudtam. Hazafelé kedvem lenne a vonatot megvárni a síneken, de sok ember nem érne haza 8ra, azt meg nem akarom.


Szóval... Mi az izzadt, lisztes csiríztől csimbókos pék szerszámot csináljak, hogy legyen újra életkedvem?



2021. jan. 20. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. ez szerencse játék ha össze rak pár millióból egy milliárdos kocsit, és csak 1 et elad akkor már pár évig kihúzza :D
2021. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Koszi, hogy megirtad az ertekelest zanzasitva. Ebbol nehez barmit mondani. Probalom egy kicsit maskepp megkozeliteni. Valaki jol irta, hogy nem szabad a dicseretre epiteni. Regebben en is ilyen voltam, es azt hittem, hogy ha nem dicsernek meg, rosszul teljesitek. Mikozben csak a masik ember olyan tipus volt, hogy nem dicsert.

Szinten sajat elmeny: a rosszra jobban emlekszik az ember, mint a jora. Gondold vegig a beszelgetest meg egyszer, es emeld ki, ird fel a jokat, dicsereteket.

Ha ez megvan, akkor vizsgald meg a reszleteket. Ellentmondast tapasztalsz? Akkor probalj meg egyeztetni a kozvetlen fonokoddel: szeretnel fejlodni, de ezt es azt nem erted, tudna-e segiteni. O ezt ertekelni fogja :) (ha nem, akkor meg eleg rossz fonok)

Nekem tetszik a sajat vallalkozas otlete. Eloszor munka mellett, egyeni vallalkozokent csinalhatnal honlap-fejleszteseket. Es ez hozza majd a tobbit :) meg lesznek sikerelmenyeid. Egy melypontombol tobbek kozott az hozott ki, hogy en is felepitettem teljesen egyedul egy uj szervezetet. Oriasi loketet adott. Most is emlekszem arra a napra, amikor a cegbirosagi bejegyzes megerkezett :)

Hajra!

Tovabbra is nyitott vagyok prvivat beszelgetesre, ha szeretned egy kivulalloval megbeszelni.

2021. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!