Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóljak ismét a szüleimnek?

Szóljak ismét a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Eléggé régóta szenvedek bulimiába a depresszióm miatt. Kórházba is voltam vele amióta kijöttem a kórházból volt egy időszakom amikor mindennap folyamatosan hánytattam magamat. Aztán rájöttem,hogy ez így nem mehet tovább próbáltam kontrollálni magamat sikerül is egy pár hétig/hónapokig bent tartanom az elfogyasztott ételt viszont nem olyan rég visszatért a bulimiám. Tisztába vagyok azzal,hogy nagyon rossz dolgot csinálok de nem tudom megállni,hogy ne hánytassam meg magamat főleg,hogyha ideges vagyok. Bármennyit eszek úgy érzem rohannom kell a mosdóba és mindent kihánytatok magamból már epét szoktam a végén hányni. Egyszer már szóltam róla a szüleimnek de úgy érzem most sem ártana tudniuk,hogy visszatért ez a hülye betegségem. Szóljak nekik,hogy újra neki kezdtem hánytani magamat amíg nem lesz nagyobb a baj?
2021. jan. 21. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül szólj a szüleidnek. Rámehetsz.
2021. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólj nekik. A sok hanyastol begyullad a nyelocsoved,.romlanak a fogaid. Ne tedd magad tönkre!
2021. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat ment a zöld. :)
2021. jan. 21. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkèpp szòlj nekik. Meg szerintem nem ártana egy komoly szakember sem.

Mert az èleted ettől sokkal többet èr.

Hajrá! Kìvánom hogy legyèl túl rajta!

2021. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!