Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek egy hónapnyi Rivotril...

Lehetnek egy hónapnyi Rivotril szedés után ilyen elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés
Maximum egy hónapig szedtem, talán a 30 nap se volt meg. Nem minden nap, viszont sokat. 80mg fogyott el, legtöbbször alkohollal vettem be. Amit vége lett a vizsgaidőszaknak hirtelen leálltam. Utána pár nappal kezdődtek a gondok. Olyan, mintha szédülnék, nem léteznék (nem is igazán tudom megfogalmazni az érzést), kiszáradok, folyton éhes vagyok, édességet kívánok kibírhatatlanul, volt egyszer olyan is, hogy napi 2 tábla tejcsokit megettem (előtte max napi egy sor), pattanásos lettem, egész nap fekszek (előtte napi 5-6km-t sétáltam azért, akkor se voltam túl aktív). Mit tehetnék?
2021. jan. 21. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

piával bevenni rivót.... Hát nem semmi!

Sok eszed nem lehet, az tuti!

2021. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm... nem, akkor valóban nem volt, de ezzel magam is tisztában vagyok:(
2021. jan. 21. 18:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, kéz alól (feketén) vetted a cuccot...


El kéne menned dokihoz, de ugye hogyan add elő, hogy illegál cuccot toltál...

2021. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek és az, hogy alkohollal vetted be... Ez így nagyon gáz.
2021. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Voltam nála, el is mondtam (viszont időnek két hónapot mondtam és fokozatos leszokást, nem tudom miért, nem szoktam hazudni, most ez is mardos) , a maradékot odaadtam neki megsemmisíteni, nehogy meggondoljam magamat. A tüneteim akkor még nem álltak fenn és 3 hét múlva megyek csak újra.
2021. jan. 21. 18:38
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kimaradt, hogy igen, kéz alól szereztem (nem vettem, kaptam).
2021. jan. 21. 18:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. De nyugi, ha túljutsz az elvonási tüneteken, akkor elmúlnak ezek a fura dolgok. Hirtelen megvonásnál minden nyugtató okozhat ilyet, az enyhe is.
2021. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Durva:( köszönöm a válaszodat!
2021. jan. 21. 18:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezek elvonási tünetek. Ha szerencséd van, akkor nem fog 1 évig tartani, mint nekem. A hivatalosan dokumentált legrövidebb idő míg valaki rászokott: 13 nap. És ő nem ivott rá.
2021. jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tessék újra kimozdulni sétálni, és edd nyugodtan amit megkívánsz. Fokozatosan elmúlik minden.
2021. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!