Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek egy hónapnyi Rivotril...

Lehetnek egy hónapnyi Rivotril szedés után ilyen elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés
Maximum egy hónapig szedtem, talán a 30 nap se volt meg. Nem minden nap, viszont sokat. 80mg fogyott el, legtöbbször alkohollal vettem be. Amit vége lett a vizsgaidőszaknak hirtelen leálltam. Utána pár nappal kezdődtek a gondok. Olyan, mintha szédülnék, nem léteznék (nem is igazán tudom megfogalmazni az érzést), kiszáradok, folyton éhes vagyok, édességet kívánok kibírhatatlanul, volt egyszer olyan is, hogy napi 2 tábla tejcsokit megettem (előtte max napi egy sor), pattanásos lettem, egész nap fekszek (előtte napi 5-6km-t sétáltam azért, akkor se voltam túl aktív). Mit tehetnék?
2021. jan. 21. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

1 év? Jesszus, nagyon sajnálom. Gratulálok a leszokáshoz!!


Rendben, igyekszek kimozdulni, köszönöm:) Viszont így is felszedtem 5kg-t, félek nagyon, hogy elhízok :(

2021. jan. 21. 18:53
 12/14 anonim ***** válasza:
hát ha 1 hónap ig se szedted és elvonási tüneteid vannak soha ne szedj ilyeneket mert ráállsz, ha nem késő még..
2021. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Alapvetően nem vagyok hajlamos függőségekre (képtelen vagyok valamit minden nap beszedni), inkább sajnos a hasonló rövidebb, “mindent bele” időszakok jellemzőek:(

De nem szedek többet, az fix. Köszönöm:)

2021. jan. 21. 21:22
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez jó is de egyben lehet átok is.

Ugyebár ha mindennel így vagy az sem jó, mondjuk egy kapcsolat vagy élet célnál. De jó lehet ilyenkor, viszont ha vannak biztos pontjaid az életbe bele ragadhatsz ebbe is :D

2021. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!