Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus apa megnyomor...

Egy nárcisztikus apa megnyomoríthatja úgy lelkileg a gyerekét, hogy abból utána sosem lesz életképes személy?

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányos lesz, depressziós, függőségekbe menekül stb.

2021. jan. 30. 12:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#17, Senki nem azt nézi hogy 5-őt fejlődött hanem hogy mèg 5-tel le van maradva.


És ki nem ejti azt le, hogy mások mit néznek? Önmagadhoz képest fejlődtél, és ez a lényeg. Oké, a fiatalságot nem lehet visszahozni, de emiatt az idősebb éveket is sutba kell dobni? Miért ne lehetne 40 évesen tanulni? Egy 40 éves előtt még ott áll 30-35 év


Ha valaki elveszíti a lábát, akkor adja fel az egész életét, mert a lába már úgysem fog kinőni?

2021. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, majd 40 évesen fősulira járok🤣 èn még szoktam tartós tejet venni, nem 1-2 évre tervezek maradni a Földön😁
2021. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

#22 szerintem azért eddig is volt akkor életed. Másfelől érdekelne hogy 40 évesen hogy jutottál főiskolára ? És főleg milyen szakra és mennyit fizetsz? Mivel 22 éve érettségiztél. És azok a pontok a mai világba semmit nem érnek.

Valószínű vígan élted az életedet hogy ennyi idősen tudsz hova tervezni

2021. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
Mérnök szakra, tettem javító érettségit, plusz emeltet, plusz szakmára is jár pont, szóval bőven mehettem volna akármilyen szakra.persze volt életem előtte is, pár év a sitten😄 na és, mindig lehet újrakezdeni, nem kell megragadni a xarban
2021. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23%

#21 mondjuk annyi az élet amennyit mások gondolnak rólad . Élhetsz a társadalmon kívül , és fújhatod ezt a kit érdekel más mit mond szöveget csak attól még pont ugyanolyan egyedül leszel sőt még rosszabb mert ha ezt a semmire teszed akkor még nagyképű is vagy , beképzelt.

A fiatalság adja az élet értelmét , lehet hogy el élsz 70-75 éves korig is , de minek? Betegen kórházba testileg lelkileg leépülten, nulla szex, egy megunt kapcsolat vagy méginkább egyedül lét, vagy esetleg egy dagadt elhagyott nővel vagy pasival ...Mit tanulsz 40 évesen ? Sehova nem vesznek fel, semmi tapasztalatod , ha egyáltalán meg tudod csinálni az iskolát, lesz egy papirod amit mutogathatsz de pont semmire nem tudod használni...

2021. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23%

#24 ok akkor te a vékony szerencsés rétegbe tartozol hogy okos vagy. Örülj neki és élvezd ki.

Bár így meg nem tudom hogy mit parádézol itt, a sérült beteg emberek közt. Elég szánalmas hogy itt villogsz, és tolod a börtön macsóságot. Amúgy mikor csináltad mindezt? Vírus alatt? Mert érettségi kicsit rég volt vagy 2,5 hónap múlva lesz.

2021. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
🙈 most is a szakmában dolgozom csak mint technikus, és jobb lesz pár év múlva egy irodában, de jó kesergést nektek, szánalmasak vagytok mind, én legalább teszek érte hogy jobb életem legyen, pá nektek
2021. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta?
2021. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!