Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós akarok lenni ,...

Depressziós akarok lenni , mert amikor szarul vagyok/depressziós tüneteim vannak nem kell átélnem a valóságot. Mit gondoltok? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
azthiszem voltam már depressziós, öngyilkos gondolataim voltak, szorongtam, feleslegesnek éreztem magam, üres voltam, magányos, stb stb.. nem voltam szakembernél, ezért nemtudom biztosra hogy depressziós voltam/vagyok-e. ez az állapot nagyjából 6 hónapig tartott, aztán volt egy jobb időszakom kb 3hónapig, most pedig kezdek visszaesni. szerettem volna újra átélni ezt az időszakot, mert akkor eltudtam zárkózni a világ elől, és nem is tudom megfogalmazni, de jó érzés volt, élveztem. próbáltam terelni a gondolataimat, de mindig azon kaptam magam hogy azon jár az agyam hogy depressziós AKAROK lenni. Tudom jól hogy ez nem helyes, de úgyérzem tényleg kezdek megint rosszul lenni, nem enni, lehangolt lenni, fáradt lenni, mindenért magamat hibáztatni stb stb.. arra is gondoltam hogy önsajnáltatásból, nemtudom ti mit gondoltok, mit kéne tisztánznom magamban vagy csinálnom. Mi történik velem? Lehet hogy azért akarok depressziós lenni mert depressziós vagyok? Vagy ez csak sima hangulatingadozás? Kérlek segítsetek, nagyon de nagyon összezavarodtam.
2021. jan. 30. 23:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ne hallgass több billie eilisht tesó mert ez k*rva sz*r, az igazi üresség amin csak a xanax es lexapro kombója segít :)
2021. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!