Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretethiány ellen milyen...

Szeretethiány ellen milyen megoldásokat tudtok?

Figyelt kérdés

Amivel meg lehet előzni(vagy csillapítani) a testi tüneteket is. Kiskorom óta szerethiánnyal küzdök, de nem igazán tudom, hogyan győzhetném le, párkapcsolatom sem volt még pont emaitt.

20/l



2021. febr. 8. 12:52
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
87%
Szia! Fogadj örökbe egy kutyàt vagy egy macskàt! Az àllatok sok szeretetet tudak adni! Meg fogja érni! Minden jòt!
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne gyógyszer szeretethiányra, akkor senkinek sem lenne szüksége szeretetre. Valamilyen oknál fogva valószínűleg el is utasítod a szeretet egyes formáit, ezért sem volt még kapcsolatod. Pszichológussal megéri elbeszélgetned mindenképpen.
2021. febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Elnézést ha banális választ adok, illetve nem valami ezoterikus frázissal jövök ("Előbb önmagad szeresd..." stb.), de arra nem gondoltál, hogy esetleg szeress valakit? A környezetedben levő embereket, családot, de akár bárkit akivel összehoz a sors, egyszerűen szeretettel fordulj felé? Ha így teszel, idővel meg fogod látni, hogy sok ember ezt viszonozza.
2021. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeress..! Állatot, szomszédot, a kisboltban az eladót stb mutass kedvességet és vissza fogod kapni! Lehet nem most és lehet nem pont tőlük, de csak így fog menni!
2021. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Megszeretgetlek én, s ne sexet érts alatta.
2021. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt is azt látom, hogy nem a kérdezővel van a gond, hanem a körülötte lévő emberekkel, s szegény kérdező akarja magát gyógyítani a hülye emberek miatt! Nem veled van a baj, ezt tartsd szem előtt. Szeretetre mindenkinek szüksége van, az emberi természet része.
2021. febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

A háziállatok, mint mások írták előttem.

Meg egyszer olvastam egy ilyet, hogy az ember úgy lett megalkotva, hogy mindig a végtelen felé húzza a természete és vágyjon a végtelen soha meg nem unható vagy elmúló szeretetre.

Mivel az ember élete véges és a földi dolgok is b négyszer véget érnek, fontos ezeket Istenhez kapcsolni, vezetni valahogyan.. Ha máshogy nem hát az emberi értelemmel és filozófiával, vallás esetén imával..


Egyenként mindenkinek van egy őrangyala, aki vigyáz rá, pl. véletlen majdnem balesetek és hirtelen beugró jókedv nekik is köszönhető.. :


" Légy nagy hódolattal iránta, .. , a jóságos angyal iránt. Milyen vigasztaló a gondolat, hogy ott van mellettünk egy lélek, aki a bölcsőtől a sírig soha nem hagy magunkra egy pillanatra sem, akkor sem, amikor vétkezünk. És ez a mennyei lélek vezet minket, barátként, testvérként védelmez.


Végtelenül vigasztaló azt tudni, hogy ez az angyal szüntelenül imádkozik értünk, Istennek ajánl minden jó cselekedetet és mindent, amit teszünk, a gondolatainkat, a vágyainkat is, ha tiszták.


Kérlek, ne feledkezz meg erről a láthatatlan társról, aki mindig jelen van, mindig készen áll, hogy meghallgasson minket, és még inkább kész megvigasztalni. Ó, milyen kedves meghittség, ó, milyen örömteli társaság ez, bárcsak megérthetnénk! Legyen mindig lelki szemeid előtt, gondolj gyakran az angyal jelenlétére, mondj köszönetet neki, imádkozz hozzá, légy mindig jó társa. Nyílj meg előtte, bízd rá fájdalmaidat; mindig óvakodj attól, hogy megsértsd pillantása tisztaságát. Tudd ezt, és vésd jól az elmédbe. Ő annyira finom, annyira érzékeny! Hozzá fordulj a legnagyobb szorongás pillanataiban, és megtapasztalod majd, milyen jótékony hatással lesz rád..."


[link]

2021. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utóirat ..egyszer véget érnek..

"b négyszer" helyett, csak átírta a telefon javítása..

2021. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
semmit sztem.
2021. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy40-60 kg-os kutyat pont olyan erzes olelgetni,mint egy embert. Pl amstaff,roti,cane corso,dogo csnario,argentin dog.

Nekem elmult tole a szeretethianyom.


Amikor valasztottam,elmondtam ezt az igenyemet is,h olyat adjon,aki a felsorol elvarasok mellett meg az olelgeteseim es puszilgatasaim is imadja es igenyli. Ilyet kaptam. Azota is sokszor puszilgatom csokolgatom es olelgetem naponta. Elmult azota a szeretethianyom es meg az onbizalmam is helyreallt.


Akar ideiglenes befogado is lehetsz,ha nem vagy biztos abban,h megtartod a kutyat!!!

2021. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!