Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dezodor függő vagyok! Ha...

Dezodor függő vagyok! Ha leállok vele még regeneràlódok?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja elég durván csinàlom azt hogy különböző dezodorokat egy törölközőn keresztül a számba fújol hogy elkábuljak. Le akarok vele állni. Mivel ez eléggé leépít mentálisan még elèrhető hogy teljesenregenerálódok és olyan leszek mint a hasznàlatok előtt?

2021. febr. 13. 10:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*fújok, teljesen regeneràlódok
2021. febr. 13. 10:50
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Elvonó
2021. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Ilyet lehet? Ugyis elfogyott a fuvem. Milyen erzes?
2021. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!!! Aztán, elmondja mi a teendő.
2021. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hát elég durva. Igazából csak max 1 percig tart, szóval ezèrt lehet könnyen rászokni. Ha eleget fújsz akkor pontokat làtsz úszni a levegőben amik rezegnek, olyan amikor a tv-ben nincs adás (csak ott csíkokról beszèlünk), és enyhén hallasz egy kis búgó hangot is. Ez ugye hamar elmúlik szóval ha újra csinàlod úgy 4-5ször már hallucinációk jelentkeznek. Azon kapod magad olyanokon gondolkoztál amik nem is lèteznek. A világ èrtelmetlen lesz szàmodra. Mondjuk ha hallhatsz közben zenèt egyszerűen nem èrted a valódi szoveget, de ezt nem tartod furcsànak. Màs jelentőséget adsz neki. Egy 5 màsodpercre akár jelentkezhetnek konkrétan vizuális hallucinációid, pl én nem egyszer flasheltem hogy valaki (amit valóban ismertem) bejön a szobámban és nézi mit csinàlok, én ilyenkor elszégyellem magam mert nem vagyok tudatában hogy amit látok az nem igazi, aztán ez elmúlik és rájövök hogy baszki bezártam az ajtót. Egyébkènt sokkal inkàbb akusztikus képzeteid vannak tőle. Olyan mintha nem lennél egyedül, mintha valami "erő" ami eléggé intelligens ott lenne veled és reagálna arra amit csinálsz. Pl nem egyszer volt hogy úgy èreztem mintha a tüdőm vagy a gyomrom beszélne hozzám. Nem èrtettem konkrét szavakat viszont egyèrtelműen leszűrtem hogy nem tettszik a tűdömnek hogy ezt csinàlom valami olyasmit mond hogy "ez borzasztó" Egyébkènt olyan szokákos flasheim is voltak mondjuk hogy repülök és az elmémmel irányítom magam. Ilyenkor bukfenczezek a levegőbe meg ilyenek.

Ismétlem hogy ahhoz hogy ezek a tünetek jelentkezzenek ahhoz elègszer kell újrapróbálni. Az első kèt próbálkozásnál csak zsibbadást fogsz tapasztalni és amit irtam az elején.

2021. febr. 13. 16:35
 6/27 anonim ***** válasza:
Végülis akkor ha jòl veszem ki ez spray. Akkor a hajtógáz a lényeg, vagy nem?
2021. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen
2021. febr. 14. 00:56
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Akkor már inkább habpatronozz, vagy gombázz, vagy LSDzz de komolyan. Persze nem egyedül, hanem vmi vezetővel, de akár egyedül, csk ne dezodorozz, mert ez gáz.
2021. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

8

Szó szerint gáz. :)

2021. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincsenek meg ezekhez a kapcsolataim. Most kezdtem el verekedni arra hogy legyen valami megbízható emberem, mert ha tényleg lenne nálam gomba vagy LSD tènyleg inkàbb azt csinálnám. Hajnalkát is probaltam már nagyon sokszor de azt meguntam mert folyton kihánytam és nem àlltam és amúgy is messze van a legközelebbi bolt ahol lehet kapni, ezért nincs is motivàcióm kimenni odaàig
2021. febr. 15. 03:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!