Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő alatt regenerálódik...

Mennyi idő alatt regenerálódik vissza az agy az SSRI után?

Figyelt kérdés

Az orvos SSRI antidepresszánst írt fel és féléve szedem, nem különösebben komoly problémára, de szeretek orvoshoz fordúlni hogy megelőzzem a bajokat.


Egy hete vettem észre, hogy alvászavarom van és libidó csökkenésem, ezért ma egyik napról a másikra magamtól leálltam vele. Az érdekelne, mennyi idő alatt alakul, regenerálódik vissza az agy ?


2011. nov. 2. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem kezdtem volna el a szedését egy "nem különösebben komoly probléma" esetén. De minden esetre elolvastam volna a beteg tájékoztatót.


[link]

2011. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom: ne hirtelen állj le vele. Vegyél be fél adagot legalább egy hétig, vagy pár napig. Azután vedd le negyedre az adagot, és ha jól vagy el lehet hagyni. Két hónap kb mire kiürül a szervezetből. Milyen problémára kaptad?
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így csak az elvonási tünetek jönnek majd elő. ezeket nem szabad hirtelen abbahagyni! egyszer én is megcsináltam, h nem vettem be.... 4 napig bírtam.
2011. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!