Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dezodor függő vagyok! Ha...

Dezodor függő vagyok! Ha leállok vele még regeneràlódok?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja elég durván csinàlom azt hogy különböző dezodorokat egy törölközőn keresztül a számba fújol hogy elkábuljak. Le akarok vele állni. Mivel ez eléggé leépít mentálisan még elèrhető hogy teljesenregenerálódok és olyan leszek mint a hasznàlatok előtt?

2021. febr. 13. 10:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A habpatron mennyibe kerül? és részletes leíràssal hogyan kell csinàlni?
2021. febr. 15. 03:44
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak hagyd abba. Ennyi. Amit csinálsz az nagyjából olyan mint a szipuzás. Nem azért érzel valamit mert egy specifikus hatást vált ki az agyadban a szer, hanem azért mert megvonod az agyadtól az oxigént. Hadd ne kelljen elmagyarázni hogy ez miért egy k*rva nagy hülyeség. Szó szerint magától az agyi károsodástól állsz be. Ha nem tudsz egyedül leállni a "dezodorozással", akkor kérj segítséget. Családtagtól, baráttól, de a legjobb az ha felkeresel egy rehabot.
2021. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Még nem késő, ugye?
2021. febr. 15. 19:43
 14/27 anonim ***** válasza:
23%

Miért lenne késő? Amúgy habpatront szinte bárhol lehet venni. Én a sparba lattam még a nyáron. De eléggé alul van nem túl feltűnő helyen. Asszem én a gumikesztyűk alatt láttam. Aztán akkor lehet kapni pl gomoában ilyen szelepet aminek az egyik végére lufit teszel, a másikon meg ráengeded a gázt. De szódásszifonba is lehet tölteni a gázt, és onnan lufiba.


Meg ha tejszínhabot veszel, és azt szívod, akkor elvileg az is olyan. Persze nem azt mondom ezzel h csináld. Én is csak ki akartam próbálni, aztán mégse csináltam, most meg már asszem nem is fogom, de ezt azért mondom, h ne dezodorozz. Inkább menny le a spárba habpatront venni, csak ne dezodorozz.

2021. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Persze igazad van. Hogyan szívjam a tejszíhabot?? Ugyanúgy mint a dezodort? Vagy csináljak valamit a palackal?
2021. febr. 15. 20:02
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem igazán tudom. Gondolom, h nem kell felrázni, hogy ne a hab jöjjön belőle, csak a gáz. Nézz utána neten lehet h írják valahol. De amúgy akkor már inkább habpatront javaslom, mert sztem 1 tejzínbah kerül annyiba mint egy teli csomag patron, és a tejszínhabból csak nagyon ügyetlenül lehet vmennyi gázt kiszívni sztem.
2021. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Elvileg ez nem annyira veszélyes, de azért néha emberek ki tudják nyírni velük magukat, szóval vigyázni kell. Lehet h inkább hanyagolni kell az ilyen lufis, meg zacskós megoldásokat. Az orvosok is vmi csövön, vagy maszkon keresztül adagolják a gázt gondolom. Akkor már iknább beszereznék egy olyat, az nem tud rajtad ragadni. Meg szódásszifont.

2021. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Lufi

Létezik egy szerkentyű kimondottan a habpatron beolvasására. Egy fémdarab, amibe bele lehet nyomni a patront, rajta egy lufi, amibe belefúvódik a gáz, és egy nyílás, amin át magunkhoz vehetjük a vicces levegőt. Lufiból ki, lufiba vissza..."


Itt olvasom h van külön nyílása ezeknek a szelepeknek, és akkor nem ragad a lufi/zacskó az arcodra.

2021. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább hagyjál fel teljesen az ilyen hülyeségekkel, mielőtt hülyére kábítod magad.

Tudod vannak asztmások, amit kezelni kell, mert durva asztmás roham esetén nem jut elég oxigén az agyba, pusztulnak az agysejtek, és megbutulhat az illető. Hát te is valami hasonlót akarsz. Inkább örülj annak, hogy egészséges vagy, ne próbálkozz patronokkal meg hasonlókkal! Kinek lesz jó, ha szellemileg leépülsz? Te már nem fogsz tudni magadról, a családodat akarod terhelni magaddal? Vagy lehet, betesznek majd valami otthonba. Térj észhez, amíg nem késő!

2021. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha már mindenképp kell valami inkább füvezz. Más világ tudom. Legalább hosszú a hatása a deohoz képest. Kevésbé káros. Nem annyira legalja mint gázt szívni. Én lehet le vagyok maradva, mert mikor én használtam,még bio korszak eleje volt mikor nekem a drogkorszak vége. Akkor viszont gázt szívni volt a leggázabb, az egész legalja, ott lenni pedig te sem akarsz. Mind káros, de ez nagyon durván nagyon rövid idő alatt pusztítja az agyat. Hamarabb hazavág, minthogy rájöjj, hogy kell használni a fent felsorolt remek ötleteket.


Ha ezt a kérdést képes voltál kiírni akkor még regenerálódsz, ahogy utána átmentetek élménybeszámolókba már kevesebb esélyt látok rá. Nevezzük dezodornak, habpatronnak.. (inkább nem adok több ötletet) ez szipuzás.

Jelen időszakban kb egy szinten van a bio szarral.


Menj rehabra. Mindig le lehet állni, minél hamarabb döntesz úgy, hogy abbahagyod, annál nagyobb az esèlyed regenerálódni. Mi van akkor ha hosszabb időre sikerül oxigénhiányt előidézni? Legjobb esetben halál?

2021. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!