Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez fordulhatnék segítségért?

Kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés
Van egy hatalmas probléma (nem egészségügyi) az életemben, ami az emberek 1%-át ha érinti, ezért senki sem tudja beleélni magát a helyzetembe és emiatt úgy érzem, kezdek becsavarodni. Pszichológusnál is voltam már, de nem segített, ő sem jártas a témában. Olyan, mintha egy filmben lennék, amelynek én vagyok a főszereplője.
2021. febr. 24. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
1% az rengeteg. Pszichiater szukseges a deperszonalizacio kezelesehez.
2021. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyeduli gyogymod a pszichoterapia, az sem biztos. Nincs ra amugy gyogyszer, kezeles.
2021. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs deperszonalizációs zavarom. Erőszakos bűncselekmény túlélője vagyok és a körülményekre értettem az 1%-os dolgot, mivel nyilván sok embert érnek erőszakos bűncselekmények ebben a világban, na de ami utána következik, az nem fordul elő minden ember életében.
2021. febr. 24. 01:44
 4/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! A rövid leiràsod alapjàn ez egy szorongàsos àllapot, ami megvàltozott tudatàllapotban ölt testet! Mindenképpen fontos lenne feltàrni, megérteni mitôl alakult ki ez az àllapot. Ezért fontos, hogy pszichoteràpiàs kezelést kezdjél, melyet szûkség esetén gyògyszeres kezelés is tàmogathat. Minden jòt!
2021. febr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen szorongok, de nem akarok gyógyszert szedni. Már szedtem más miatt, de nem segített.


Köszi!

2021. febr. 24. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!