Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek azzal a tudattal...

Hogyan éljek azzal a tudattal hogy nem sok van már nekem hátra?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és kb 1 évem van hátra. Sajnos beteg vagyok. Nem írom le hogy mi, de nem könnyű így élni már ezzel a tudattal hoyg 1 év van már hátra ráadásul most ki se lehet élni.
2021. febr. 26. 22:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
43%
4. stádiumot feleslegesen kezelnék, csak szarabbul érzené magát az utolsó hónapjaiban. Már késő. Viszont én tudok egy nagyon jó tippet, kérdező!
2021. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Kamu, a Hospice már.reg foglalkozna veled...
2021. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

Anyukam egyik kollegaja a tudorakot Breuss-kuraval gyogyitotta meg. Apukam rakban halt meg. O is elkezdte ezt a kurat, csak sajnos keson tudtuk meg, hogy van ez a modszer. Addigra nagyon lesovanyodott es a szervezete nem birta, nem volt ra ido sem..(42 nap), viszont minden fajdalma megszunt! Ha ne adj Isten valaha megbetegszem, buztos, hogy ezt a modszert fogom valasztani. Raadasul ez nem egy olyan kura amit azert ajanlanak, mert a hatterben valaki nagyot profital majd. Otthon mindent elo lehet kesziteni.

Diohejban: cekla, repalen stb, - kivul mast nem fogyaszthat az ember es igy a rakos sejtek ugymond ehen pusztulnak. Olvassatok rola, az semmibe sem kerul!

2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
#13 nagymamám csinálta, mégis meghalt
2021. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
94%

13

Az ilyesfele baromsagok nepszerusiteset be kellene tiltani.

2021. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Sokan csinaljak de helytelenul! Isszak amit kell, de melketre megy a habzsi dozsi es ket get uran mar kiramoljak a hutot! Es ez nem baromsag, de ti nyugodtan huzzatok sugarkezelesre stb!
2021. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

16

Inkább mutass egy tanulmányt, amiben leírják a hatásosságát. Az, hogy egy embernek segített, semmit sem jelent.

2021. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
#16 elég bunkóság azt feltételezni hogy egy súlyosan rákbeteg ember ne venné komolyan a kúrát! szerinted nem tennének meg bármit hogy visszakapják az egészségüket?
2021. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Esetleg tüdőcsere, ma már meg tudják csinálni elméletileg, meg gyakorlatban is, fiatalabbaknak hamarabb adják úgy tudom. Járj kezelésekre, ne azt a felfogást kövesd hogy belehalsz, próbálj pozitívan élni, tudom hogy nehéz, de ha vége minek basznád el rosszkedvvel? És ha van valami kiváltó oka azt fejezd be. A rák mint betegség ha nem szóródik szét az egész szervezetben azért van esély túlélni, volt már ember aki végstádiumból megmaradt, nem is egy.
2021. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még a gyomorrák ami szétszóródás nélkül is esélyes kinyiffantani, bár tény nem vagyok szakértő, vannak keleti felfogások is a rákkal kapcsolatban, bár nem akarom a diétát javasolni, mert nem vagyok orvos de tudni illik a rákos sejtek több energiát emésztenek fel, bár ebbe a stádiumban nem tudom nem e enné meg az épp sejtet, beszélj szakértővel, lehetőleg olyannal aki nyitott új módszerekre is.
2021. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!