Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek azzal a tudattal...

Hogyan éljek azzal a tudattal hogy nem sok van már nekem hátra?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és kb 1 évem van hátra. Sajnos beteg vagyok. Nem írom le hogy mi, de nem könnyű így élni már ezzel a tudattal hoyg 1 év van már hátra ráadásul most ki se lehet élni.
2021. febr. 26. 22:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

29

Ja, a kemoterapia es a sugarkezeles nem gyogyit. Nyilvan. Okoska.

2021. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

29. Igen való igaz hogy egyes rákgyógyszerek felgyülemlenek és megölhet az is, de gyógyszercégeknek van általában nagy profit, ha a vitaminellátás rendes lenne és nem azt hirdetnék hogy vitamintúladagolás(jó káliumnál stb lehet) akkor sokkal kevesebb lenne az állam kiadása, mivel más betegségek TB támogatottak, mellesleg nem a magyarok a legjobbak a rákkutatásban, de míg egy bélrák esetében valószínűbb a halál, addig egy gégerákot túl lehet élni, tüdőrákba is egyre előrébb mennek, nyirokcsomó rák szintén szopás. A legtöbb orvos nem akar kinyírni senkit, az utolsó csövest megmentik az út széléről szó szerint, persze akad 1-2 szervkereskedő.

De elsősorban nem kinyírni akarnak, de sokféle rák van, sőt, igazából mindenki szervezetében létrejönnek elrákosodott sejtek majd eltűnnek ha jól működünk, én sem vagyok szakértő csak egy ápoló még egyenlőre.

2021. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32

A tudorakban halnak meg a legtobben a vilagon.

2021. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33. Nyilván nem mindenkinek jut új tüdő, gyerekcipőben jár még ez, de ahogy tudom egyre sikeresebbek a tüdővel.
2021. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!