Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek azzal a tudattal...

Hogyan éljek azzal a tudattal hogy nem sok van már nekem hátra?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok és kb 1 évem van hátra. Sajnos beteg vagyok. Nem írom le hogy mi, de nem könnyű így élni már ezzel a tudattal hoyg 1 év van már hátra ráadásul most ki se lehet élni.
2021. febr. 26. 22:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
#17 esetleg ne ragjam a szadba? Tudod van az internet..olvass utana!
2021. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

21

Ha állítasz valamit, azt neked kell bizonyítanod. Én kerestem tanulmányt, de nem találtam, szóval ezért reménykedem a Te tudásodban. :)

2021. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

Mert ugyetlen vagy! Angolul illik tudni..

Nekunk konyunk is van rola otthon. Tobb mint 40 ezer gyogyult-akik erre valalkoztak...

Ne oszd az eszt es foleg olyanrol ne, amirol amugy halvany lila gozod nincs. Szegyelld magad, ha orvos lennel gondolom nalad lenne a legnagyobb elhalalozas, mert ahelyett, hogy korultekuntobb lennel, te csak legyintgetsz ossze vissza mindenre, ami masnak gyogyulast hozott!

2021. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Olyan krva könnyen ugattok a rakrol, hogy mit H lehet gyógyítani... Gyertek ide és akkor osszátok az észt pl anyukámnak, aki pl mindent megtett. Imbecil barom horda...
2021. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

23

Még mindig nem kaptam semmilyen tanulmány. Jöhet angol és német nyelven is. :)

2021. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is leírják, hogy az orvosi közösség egyáltalán nem ajánlja, mivel NEM KÉSZÜLT még releváns tanulmány ezzel kapcsolatban. Okoskodsz, de nagyon nem áll jól neked.

2021. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem te b@rom! Szerinted miert?! Abbol talan profital az egeszsegugy?!
2021. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27. A rák cuccok általában nem TB támogatottak, így minél tovább van életben annál több a profit, ha meghal az se a gyógyszergyáraknak sem az egészségügynek nem hoz pénzt, esetleg a Family Guyban
2021. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
16%
En olyan modszerrol irtam ami altal VAN esely a gyogyulasra, mint irtam ismeros gyogyult meg! Tehat itt gyogyulasrol van szo, mig amit az orvosok ajanlanak azok csak huzzak az idot es tiszta kinszenvedes az egesz! Ketten is voltak rakosok a csaladomban en nem uresbe beszelek itt mint egyesek!!! Pont az a lenyeg, hogy betegekre szukseg van, mert egyesek ebbol elnek olyan jol!
2021. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#29 az én nagymamám meg meghalt. akkor most kinek van igaza?
2021. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!