Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Regen nagyon sok butasagot...

Regen nagyon sok butasagot kovettem el, drogok , partik, szexkalandok. Ma mar visszatekintve nem is tudom hogy tehettem ezt. Telejsen megvaltoztam Mas is van igy?

Figyelt kérdés

Hogyan nezzek azok szemebe akik vegigneztek az amokfutasomat?

Hogyan dolgozzam fel, hogy ezeket tettem?

28 l



#Megvaltoztan
2021. márc. 1. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

8

Magyar nők 2021-ben. Nemsokára csak ezt tudják majd mesélni az unokáiknak.

2021. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Én csak azt sajnálom, hogy megváltoztál és nem töltjük ki valamivel a karantént :D
2021. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb 7evente megváltozunk, lehet azért mert lecserélodnek a sejtjeink. 35korul is lesz ilyen gondolataid,de már röhögni fogsz rajta. Nekem úgy sikerült elfogadni a múltat,h felnőttem és a fiatal énemet elfogadom a sok hibájával oromevel együtt. Tanulok a saját hibaimbol és szeretem magam feltétel nélkül,mert az utolsó percekben is egyedül leszel onmagaddal és nm árt ha jól ismered magad és elfogadod a hibaidat is. Pszichológus tanácsolta ezeket nekem, bevált.
2021. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a régi dolgokra úgy tekintek hogy mindennek megvolt az oka, akkor és ott az esett jól. Úgy éltem, hogy élj a mának a holnap lesz valahogy. Sok minden változott azóta, de semmit sem bánok, neked is ezt javaslom.
2021. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves voltál? Mik történtek?
2021. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Ez nagyon nehéz. Nekem csak egy pár hónapos "ámokfutásom" volt, amikor csináltam pár hülyeséget, már lassan több mint hét éve. Mégis a mai napig kísért. Pedig nem is kell találkoznom azokkal, akik ezt végignézték. Az a durva, hogy ha valaki más mesélne ilyeneket én nem ítélném el és el is felejteném. De valamiért azt gondolom, hogy másokat ez érdekelne.

Próbálkoztam kétszer pszichológussal (bár nemcsak emiatt), de le sem ástak eddig. Mindig csak az volt a téma, hogy mi volt az elmúlt hetemben, meg hogy a szüleim nem zsarolnak-e érzelmileg és ha mondtam, hogy nem, teljesen normális a kapcsolatunk, akkor nem hitték el. Régebbi sérelmeimhez nem jutottunk el.

Azóta még nyilván erre a szégyenérzetre rájött több más dolog is. Most pszichiáterhez járok és vele csinálok egy meditációs terápiát gyógyszerekkel kiegészítve. Remélem ez segíteni fog.

Amit magadtól tudsz tenni az az,hogy tudatosítod magadban, hogy senkit sem érdekel ez rajtad kívül. Próbálsz az eredményeidre koncentrálni és arra, hogy teljesen más ember vagy már. Aki "piszkálna" a múltaddal azt építsd le magad körül. Ha emiatt esetleg a testeddel is bajod van vagy esetleg a szexuálitásoddal, akkor sokat segíthet valamilyen nőies felszabadító tánc kipróbálása, főleg, ha lehetőséged van vele hobbiból színpadra is állni. Illetve én néha szoktam olyat fürdés közben, hogy képzeletben "rituálisan" lemosom magamról a szégyent és a rossz dolgokat. Hülyén hangzik, de tud segíteni.

Esetleg jól jöhet még a női jóga, ahol bekerülhetsz egy támogató női közösségbe, ahol fejlesztheted azt, hogyan szabd meg a saját határaidat. És a mozgástól, a támogatástól és meditációtól csökken a szégyenérzet okozta szorongás. Plusz találkozhatsz olyanokkal, akikkel esetleg rosszabb dolgok történtek ráadásul önhibájukon kívül mégis próbálkoznak szabadulni a rossz érzésektől. Tudom nem jó tanács az, hogy másnak rosszabb. Nem is ezt akarom mondani. Csak van abban valami felszabadító, hogy a problémák összeadódnak egy közösségben majd elkezdenek oldódni.

Remélem sikerül megbocsátanod magadnak! :)

Nemsokára amúgy is el fog évülni. Minden elévül egyszer. :D

2021. márc. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
#16 nem lehet, hogy addig amíg szennynek látod addig hiába mosod?
2021. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!