Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal, ha rám semmilyen...

Mire utal, ha rám semmilyen hatással nincsenek a drogok?

Figyelt kérdés

Próbáltam már az ekit, speedet, kokaint, LSD-t, többször, több helyről is, tehát nem lehet a minőségre fogni, meg a barátaim mind nagyon beállnak tőlük. Nekem max. felgyorsul a szívverésem egy kicsit, de ezen kívül semmit nem érzek. Ugyanez van a gyógyszerekkel, szinte mindegyik hatástalan. Még hozzátenném, hogy a fájdalomküszöböm is nagyobb, mert a fájdalmat sem érzem annyira, pl eltörtem a lábam, alig fájt, vagy lehorzsoltam a kezemet, észre sem vettem, csak amikor már vérzett, csúnyán elcsúsztam a fürdőszobában, csak egy pillanatra fájt, másnap meg már tele voltam kék-zöld foltokkal.

Az ismerősöm szerint pszichopátiára utal, de azért remélem ekkora baj nincs. Ő azt mondja, hogy ebben az esetben csak bizonyos receptorok nem tudnak átjutni a szinapszisba (vagy ilyesmi) (bocsi, nem tudom pontosan visszaidézni) Csak furcsállom, és kicsit aggaszt is, nehogy valami komolyabb betegség tünete legyen ez a fajta érzéketlenség.



2021. márc. 7. 08:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
Alien vagy :)
2021. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
azzal is szoktak menozni egyesek, hogy mennyire birjak a piat. orulj inkabb neki,ez azt jelenti kemeny vagy :D
2021. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hgwell ***** válasza:

a baratod bevette a te adagodat is teged pedig megvedett a karosodastol.

a szuleidre nem gondoltal??

van olyan 1cm2 lapocska amit 6-8 reszre kell osztani mert akkora mennyisegu folyadekba volt aztatva, hogy horror halucinaciok ezernyi kepet kaphatod es orok eletedre megnyomorit.

a 'badtripp'-ektol es visszajaro 'flashback' tol soha nem tudsz majd szabadulni.PCDS mental-immun betegseg varhato vagy rosszabb.

a lithium szedese erdekes lehet. lehet megtalaltad a kulcsot arra,hogyan jojj le rola gyorsan.

en szeretnek ledurrantani neked egy pofont aztan megolelni... sajnalom hogy vannak meg ennyire lelkibefolyasban elo szemelyek.

2022. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!