Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen esetben érdemes már...

Milyen esetben érdemes már pszichiáterhez fordulni?

Figyelt kérdés

Ébredést fekvés sírással kezdem kb 2 óra alsóhangon ez mindennap.

Nem mosolygok, nem nevettet meg senki. Nincs is kihez szóljak, se írjak nincs kinek.


Nem érzek semmit, ürességet érzek.


Biciklizgetek de akkor is elkap a sírás, hogy nincs kivel.


Vagdosom a karom, a hasam a combom, mert hájas is vagyok.


Nem úgy alakult az életem ahogy szerettem volna " egyet előre 20-at hátra " kb ez jellemzi az életem.


Nem tudom érdemes-e elmenni egyáltalán, keddre van időpontom. Gyógyszerek mennyire segítenének .. ha felír egyáltalán.



2021. márc. 10. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kitartást! Igen, érdemes elmenned! És lesz jobb, sikerülni fog változtatni a helyzeteden! Ha gondolod, írhatsz nekem is privátot, szívesen meghallgatlak, beszélgetek, hátha egy kicsit kevésbé fogod magányosnak érezni magad :) . Ölellek!
2021. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de a véleményem szerint ebben az állapotodban mindenképpen érdemes. De ne csak a gyógyszertől várd a megoldást, a gondolkodásodon is valószínűleg változtatnod kell, ehhez pedig sok őszinte beszélgetésre lesz szükséged a pszichiáterrel és/vagy egy pszichológussal. Szánd rá magad!
2021. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell most egy pszichiáter és pszichológus is majd a későbbiekben.
2021. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meggondoltam magam, nem akarok :( nem megyek el.



Rajtam úgyse segít

2021. márc. 10. 19:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem akarsz :) de jobban azért akarsz lenni. Vagy ha nem is akarsz, de azért jó lenne nem így élni ugye? Nem szégyen segítséget kérni.Legjobb, ha valakiben megbízol, az kísérjen el az első alkalommal, akár csak az épületig is, de lelkileg mindenképp veled lesz. Ez is olyan, mint egy magasvérnyomás - kezelni kell. És nem csak gyógyszerrel.
2021. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nincs senki aki elkísérne


Már nem is akarok ennél jobban élni, nem érdemlem meg, oka van, hogy pont velem pont ezek a dolgok történnek meg.


Már nem akarok küzdeni :( elég volt, én próbáltam de nem megy

2021. márc. 10. 19:20
 7/12 A kérdező kommentje:

Amíg a kérdést feltettem úgy éreztem tudnak segíteni, de már nem is akarom.


Bárcsak lenne egy " finish" gomb valahol

2021. márc. 10. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott van náluk a finish gomb, menj el, próbáld csak ki! (Ha nem is úgy, ahogy Te gondolod.)
2021. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor induljunk ki abból, hogy ártani nem fog, ha elmész szakemberhez, kérsz segítséget. Lehet, hogy használni is fog. Hidd el nekem, hogy mindig van kiút és mindig van jobb lehetőség, ami vár rád.
2021. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Buszon is már sírok.. csak lesnek mi a fasz bajom van.

De csak az hogy élek

2021. márc. 11. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!