Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már pánikrohamotok? Mik...

Volt már pánikrohamotok? Mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Volt.Szédülés,szakadt rólam a víz aztán fáztam,remegtem,nagyon durván felment a pulzusom és azt hittem itt a vége mert olyan szarul még sosem voltam.Ha vizet iszik az ember akkor jobb lesz.Nem tart sokáig max pár perc és vége
2021. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellkasi nyomás, nehézlégzés. Magas pulzus, nekem a vérnyomás leesik. Kényszergondolatok, amik sokszor kiváltják vagy fokozzák a pánikot. Egyébként sok mindenben elég egyéni, nem egyformán reagálnak az emberek.
2021. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam levegőt.

Ilyenkor segìt, ha friss levegőt szìvsz és figyelsz a légzésedre közben. Vagy ha van nálad vlmilyen kisebb zacskó, abba lélegzel ki-be. Ez bizonyítottan nyugtató hatásù.

2021. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam levegőt, szédültem, vert a szívem mint az őrült, és úgy éreztem közel vagyok az ájuláshoz, és egyben kell tartanom magam, folyamatosan kobcentrálnom kell hogy ne essek össze, plusz begörcsölt mindkét kezem.
2021. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!