Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak,nem ér semmit...

Mit csináljak,nem ér semmit az életem ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs semmi értelme az életemnek,unalmas minden egyes napom ugyan úgy telik de ez a legkisebb gondom.Folyamatosan félek az élettől és a jövőmtől.Állandóan félek,gyomorgörcsöm van,stesszelek.Úgy érzem teljesen kilátástalan az életem és csak a halál lenne a megoldás. Elég durva hogy 21 évesen idáig jutottam.Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra.Kezdek már mindent feladni.

2021. ápr. 1. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fel igen,akkor én szerencsés vagyok.Valóban vegyes tapasztalataim vannak nekem is,de volt aki tudott segíteni.Sajnos idehaza nagy nullák vagyunk krízisintervenció terén,nem véletlen hogy milyen szép mutatóink vannak szuicidum terén.
2021. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!