Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El[fordult veled, hogy valamil...

El[fordult veled, hogy valamilyen viselkedésed miatt nagyon ki voltál magadra? Hogy oldottad meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
jaja.azért,mert csokit ettem.és egészségtelen édességgel tömtem magam.:S olyan szar volt utána...aztán futottam olyan 5km,és többé nincs kedvem ilyet tenni.:D mostmár jó
2010. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok képes elszakadni a nettől. A múltkor egy napon át nem volt jó a net, és ne tudd meg mennyit "szenvedtem", teljesen kiakasztott....olyan szinten, hogy a hidegvíz kivert, izzadtam, frusztrált voltam. Senki és semmi nem érdekelt. Ezen kellene változtatnom MINÉL HAMARABB ÉS HATÁSOSAN. Akinek van tapasztalata, tippje, ne tartsa vissza.
2010. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azon stresszelek sokat hogy hogyan viselkedtem, miket mondtam pl a múlt héten vagy a múlt nap vagy egy-egy helyzetben.Állandóan az jár a fejemben hogy fúú ez de gáz volt...ezt milyen rosszul csináltam, de hülyeségeket beszéltem...

Sajnos nem sikerült még legyőznöm ezt a rigolyámat.

2010. aug. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ilyesmikkel küszködök én is.
2010. aug. 22. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha.De ez elég szar mert azért voltam magamra mérges mert sokat ittam és tiszta szánalmas voltam.Aztán kajába folytottam a bánatom.Jött a bűntudat,és kijött a kaja.Most ez miatt érzem magam szarul.Holnap valszeg nem eszek...akkor meg az miatt fogom szarul érezni magam,mert nem vagyok normális.Hogy oldom meg?Ha tudok akkor alszok.Rajzolok,olvasok,főzök,mozgok valamit..Csak teereljem el a gondolataim.
2010. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3ik vagyok.

Megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül :D

azthittem h csak én stresszelek ilyeneken.

2010. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül, én is így stresszelek. Sokszor lényegtelen semmi dolgok amit csinálok annyira kiborítanak, hogy állandóan rágódok rajta. És még szégyellem is magam sokszor pedig nem lenne rá okom.
2010. aug. 25. 21:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszel, iszol, főzöl, takaritasz, futsz, csokit zabálsz? Mi ebben a rossz nektek? Mindenki ezt teszi. Jobb lenne egy kolostorban faleveleken élni és a fákkal beszélgetni?
2010. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mintha csak magamat olvasnám.. XD egy cseppet megnyugtató érzés.
2010. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

amúgy nemtudom ti is ilyen problémával küzködtök-e, de nekem az a problémám, hogy nem tudom magamat teljes mértékben elfogadni, ezért érzem magam kellemetlenül a legtöbb helyzetben.. ezt pedig azzal próbálom kompenzálni, hogy megpróbálok másként/másképp viselkedni, ami viszont óriási hiba, mert mindenkinek meg kell tanulnia önmagaként jóléreznie magát! szerintem csak úgy lehet harmonikus életet élni.


előző voltam..

2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!