Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinálja ezt a barátnőm?

Miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm kb 2 hónapja elmondta hogy már régóta vagdossa magát (nem látható helyen van, senki ne nézzen hülyének amiért nem tudtam előtte), amit értek hogy mi miatt van. De egyszer megnéztem a Snapchat galériáját és láttam hogy van róla pár képe is. Megkérdeztem miért fotózza és látta már e valaki. Mondta hogy nem látta senki és ő se tudja miért. Kértem már hogy ne csinálja ezt a hülyeséget mert veszélye de nem hallgat rám
2021. ápr. 22. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tippem sincs, talán sajnáltatni akarja magát, vagy több figyelmet szeretne
2021. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnáltatni akarja magát, vagy több figyelmet szeretne
2021. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, amiért én gyerekkoromban nagyon hasonlóképpen csináltam: Valószínűleg ő sem tudja megfogalmazni a konkrét problémáját; nem tudja, mi lenne rá a legjobb megoldás és nem tudja, miért jó érzés számára az önbántalmazás. Mivel nem tud semmit önmagáról, fél másokkal konfrontálódni és racionális vitába szállni emiatt, de online kvázi idegeneknek megmutatja, hiszen ettől még figyelemre és együttérzésre vágyik.
2021. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A falcolással nem fog csak azért leállni, mert te szépen kéred. Komolyabb segítségre van szüksége. Valószínű, hogy a fizika fájdalom eltereli a lelki gondjairól a figyelmet, illetve, fura, de egyeseknél ilyen felszabadító érzést vált ki ez. Kezeltetni kell, az fix.
2021. ápr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Igen, ezt tudom. Bocsi ha nem fogalmaztam világosan. Csak a fotókat nem értem. Nem hinném hogy sajnáltatja magát. Nekem sem mondta el és nem mutogatja idegeneknek.

2021. ápr. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!