Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fog a szorongásom magától...

Fog a szorongásom magától javulni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem 8 éves koromban volt először pánikrohamom, de már előtte is mutattam jeleit a szorongásnak. Már tinidzsér vagyok, de a szorongásom egyáltalán nem javult. Ha szocializálódnom kell idegenekkel alig kapok levegőt, egyfolytában azon aggódok mások mit gondolnak rólam stb. Az egyértelmű tüneteit mutatom a szorongásnak. 1 évig jártam pszichológushoz, az első pánik rohamom után oda küldtek.. viszont azt mondták nincs semmi bajom, csak egy kis belső bizonytalanság, és majd a szüleim támogatásával túl tudok jutni rajta. Néha úgy érzem javul a helyzet ( például most, hogy online oktatás van és semmi sem triggereli a szorongásom ) máskor viszont hetekig nem mentem be az iskolába, annyira féltem betenni oda a lábam.


A szorongásomnak nem kéne javulnia az idő elteltével? Valami más tanácst kérnék a pszichológuson kívül, mert az eddig sem segített, és ironikus módon a szorongásom miatt inkább nem mennék pszichólogushoz.



2021. ápr. 26. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog magától javulni. Saját akarat, gyakorlás és pszichoterápia kell hozzá.
2021. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog magától javulni, ha nem foglalkozol vele akkor csak rosszabb lesz
2021. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!