Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék elaludni hamarab...

Hogyan tudnék elaludni hamarabb? Már megőrülök.

Figyelt kérdés
Van, hogy 2-3 óráig forgolódok az ágyban mire elalszok. Próbáltam altatókat, növényi kivonatúakat, erősebbeket, de semmi hatásuk nem volt szinte, és megmondom őszintén, hogy nem is akarom ezeket a módszert alkalmazni alváshoz. Néha sikerül fél óra alatt elaludni, de még ez is sok szerintem.

2021. ápr. 26. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ez van, próbálom magam annyira kifárasztani, amennyire lehetőségem van, de őszintén csak a nyugató oldja meg. Sajnos én se tudok rá megoldást.
2021. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%

Szia!

Nekem is ugyanez volt a problémám, viszont nekem mindemellett más lelki problémáim is voltak, és a magán orvosom írt fel Frontint 0,25 illetve antidepresszánst, Mirzatent 15mg-ot.


Ezeket beveszem az előírtak szerint, és még hogyha fent is akarok lenni, egyszerűen nem bírok, mert lefekvés után 10 perccel egyből elalszok.

2021. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%
Bár valószínű már próbáltad ezt is, de szedhetnél külön melatonint. Ez egy hormon, ami segít helyreállítani az alvási ciklusod. Ezen kívül, próbálj meg annyira lenyugodni alvás előtt amennyire lehet. Amikor én idegeskedek vagy szorongok (mert pl. másnap vizsgám van) akkor van amikor én is 30 percig vergődök, de amikor megnyugtatom magam és próbálom kiüríteni a fejem akkor 2 percen belül mindig sikerül elaludni. Hallgathatsz nyugtatóbb jellegű zenéket is, nekem szokott segíteni, megnyugtat.
2021. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sziaa!

Tegyél melegvizes palackot a hasadra.

Igyát tejet, elalvás elött kapcsold ki a telódat.

2021. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Altató(Zolep)és Kventiax(25mg).

Nekem ez használ.

2021. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkoromtól minimum 2 óra, mire elalszok. 38 éves vagyok....

Ezt el kell fogadni. Ha harcolsz ellene, csak rosszabb lesz.

2021. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A relaxáció a legjobb (nem mérgezi a májat).

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2021. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Miért lettem lepontozva?


Csak mert nem tömöm magam altatókkal? Hülye lennék.


Nem kell mindenben a tökéletességre törekedni az egészséggel kapcsolatban. Az úgysem fog soha sikerülni.

A sok gyógyszer meg tönkretesz!!


Inkább fogadd el, hogy ilyen típus vagy.

2021. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!