Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gáz lenne otthagyni az egyetem...

Gáz lenne otthagyni az egyetemet egy hónappal az államvizsga előtt ?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy már nagyon nehezen viselem ezt az egész időszakot. Úgy érzem nem bírok még ki egy hónapot és a tanulással is rosszul állok. Nem gondoltam volna egy évvel ezelőtt hogy ennyire demotivált és kedvetlen leszek tőle. Rendesen pánikbeteg vagyok ha a vizsgákra gondolok és arra hogy mennyit kell tanuljak. Egyszerűen eltervezem h megtanulok x tételt és nem jön össze . Olyan sokat halogattam, hogy felgyülemlett. Már elég régen rossz passzban vagyok miatta. Az sem nyugtat meg h vannak más csoporttársaim akik semmit nem tanultak még ... én úgy érzem teljesen bekattanok már, leülök tanulni és képtelen vagyok rá. Nem tudom mi vezetett idáig de 3 évig el voltam . Most jött ki rajtam . Úgy érzem nem bírom már. Az is jobb lenne ha meghalnék már , nem bírom idegileg ezt az időszakot. A suli miatt nincs is életem sem szinte. Egyszerűen minden tönkre ment körülöttem . Én is tönkrementem. Segítség mert tényleg nem bírom már , nem tudom mit csináljak.

2021. ápr. 27. 17:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Miért nem írod le milyen szak?

Ha nem büfé szak akkor miért tartod fölöslegesnek a tanulást?

2021. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Allamvizsgaig aki eljut az mar atmegy szerintem ugyis, ha nem tanul. Mert az allamvizsga ugye az eddigi tananyagbol van nagyreszt, valamire csak emlekszel...Sokan igy erzunk egyebkent, nem vagy egyedul.
2021. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!