Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszer, hogy elköltözz...

Kényszer, hogy elköltözz otthonról de képtelen vagy elképzelni, hogy egyedül élj és örömet okozzon? Hogyan lépsz ezen túl?

Figyelt kérdés

Már ismerem szüleim összes olyan tulajdonságát ami elköltözésre késztet


De ugyanakkor, már éltem egyedül ( most költöztem vissza egy fél éve ), és tudom milyen kegyetlen nagy magány vár az emberre, amikor nincsenek ott a barátai vagy nincsen barátnője.


És ez baromira elveszi a kedvemet az egésztől,


Munkahelyet még találnék, ha komolyan venném a keresés, de nem tudom, hogy hogyan tegyem, ha ennyi erő nincs most bennem


2021. máj. 19. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A szüleidnél ott vannak a barátaid? Nem értem.

Másik városba kell költöznöd?

A rossz tulajdonságaik ellenére is inkább maradsz a szüleidnél csak ne legyél egyedül?

Szerintem ha egyedül élsz, akkor jönnek hozzád a barátaid amikor akarnak, te akkor és oda mész ahova akarsz. Azt csinálsz amit akarsz. Keress hobbit amivel lefoglalod magad, járj társaságba. Minden ember ezt csinálja :D

2021. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A felnőttség velejárója, hogy az ember nem a szüleivel él. Teletömi a napját, hogy ne legyen ideje unatkozni és a magányon keseregni. És programokat csinál barátokkal, rokonokkal vagy bizonyos esetekben idegenekkel.
2021. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, barátaimnak van saját élete, ezért évente 1x találkozunk, tehát rájuk nem számíthatok bármi pszichés támogatásra


Nincs konkrét város de nem is ez számít


Egyedül éltem korábban, és nem találtam olyan társaságot ahol jól érezném magam és ez ment évekig, és nagyon lefárasztott, és emiatt egy időre elfogadtam, hogy legalább ne kelljen dolgoznom, hanem visszavegyek, de ezt csak úgy tudom megtenni, ha elviselem a szüleimet, vagy a híd alá, de ez egy fokkal jobb annál

2021. máj. 19. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a jó választás! Nőj fel és akarj barátokat szerezni, ne a kifogásokat keresd. A barátaid saját élete nem azt jelenti, hogy külön-külön legalább 3 havonta ne tudnának egy-egy programot összehozni veled.
2021. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 24 vagyok, de 3 éve egyedül élek, ráadásul külföldön, messze a szüleimtől. Eleinte nehéz, utána meg lehet szokni. Viszont barátok nélkül asszem én sem tudnám elképzni. Pedig nem találkozunk minden nap.
2021. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!