Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezeljem az iskolai...

Hogy kezeljem az iskolai stresszt? Megőrülök tőle.

Figyelt kérdés

Most lesz a gimnáziumi utolsó évem, 2 előrehozott érettségivel, 2 nyelvvizsgával. De mindig úgy vagyok, hogy a nyáron elfelejtem a tanulmányaim zömét. Ha csak belegondolok, hogy mennyit kell majd szenvednem a tankönyvek fölött gubbasztva, kiráz a hideg. Az a gond, hogy nehezen tanulok, és nagyon gyorsan felejtek.


Másik ami még nagy stresszet okoz, az az, hogy fogalmam sincs hogy mi legyen velem érettségi után (már ha sikerül...). Úgy vagyok ezzel, hogy minél idősebb leszek, annál jobban elbizonytalanodok, és ezen rágom magam folyton. Menjek valahova dolgozni, vagy menjek továbbtanulni? Erősen rásegít a stresszezésre, hogy nagyon antiszociális, magányos típus vagyok, nem szeretek emberek között lenni.


van erre valami tipp vagy tanács, netán szedjek nyugtatót?

18F


2010. aug. 24. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot szedhetsz , de gyere el velem agykontroll tanfolyamra , az hatásos:D 19/F
2010. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ajálnlanák ilyen tanfolyamokat ,hogy agykontroll,villámolvasás (segít a stressz leküzdésében,a másik pedig hatékony tanulásmód),vagy sportolj valamit az jó kikapcsolódás,vagy bármi ami kikapcsol.

Elmehetnél karrier tanácsadóhoz is.

A nyugtató nem jó ötlet szerintem !

2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugtatót ne. Agykontroll tanfolyam, vagy autogén tréning.
2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!