Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bele lehet halni? Hogy kezelje...

Bele lehet halni? Hogy kezeljem? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Hosszú ideje (valószínűleg) depressziós vagyok, járok pszichiáterhez, nem segít. Egy beütő reménytelen szerelem az amúgy is depressziós állapotra halálos méreg, úgy érzem. :( Nem érdekel már, hogy rendbe hozzam a lelki állapotom, nem érdekel semmi. Teljesen felborult a működésem. Alig alszom, nappal nem tudok enni, éjjel falásrohamaim vannak; már az a kevés dolog sem tud érdekelni, ami azelőtt még igen. Megszüntethetetlen fizikai fájdalmaim vannak a mellkasomban, gyakran van hányingerem is. Hajnalban alszom el, akkor is csak felszínesen és rövid ideig. Nem tudok mit kezdeni magammal, csak vergődöm csendben, és még jó képet is kell vágni a dolgokhoz, ami egyre nehezebben megy. Volt már valakivel ilyen? Hogy lehet ezt túlélni?
2010. febr. 19. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nekem is ez a bajom! nem tom bele lehet-e halni! :S de én ugy segitek magamon,hogy barátaimmal vok! de nem ilyen nagymenökkel, hanem azokkal akik szeretnek és érdeklik a problémáim! Nem mindig segit ha bezárkozunk és gyendben emésszük magunkat! :( erőt kel venni magunkon. sok sikert! :(
2010. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.

HOgy lehet túlélni? Nehezen. Néha vannak pici hullámvölgyek, de nagyon nehéz. Egyszerűen soha sem érzem magam elég erősnek ahhoz, hogy végre változtassak és belekezdjek valamibe. Mindig majd holnap, ha kipihentem magam. Így telnek el az évek :s szánalmas... nem tudom mi a megoldás ezért már nem is érdekel. Élek, ahogy sikerül.

2010. febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
9%
gyerekek, meg par ev es magatol elmulik. addig inkabb elvezzetek a fiatalsagot, csak ugy....vissza fogjatok sirni ezt az idoszakot, en mondom nektek.
2010. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod,azt írod,hogy nem érdekel,hogy rendbe hozd magad,a lelkedet stb.....de nézz szembe önmagaddal!!Ha nem érdekelne,akkor írnál akár egy sort is ide a gyakori kérdésekbe??Valószínűleg egyáltalán nem,semmivel nem foglalkoznál,és nem várnád epedve,hogy ki lesz az,aki választ ad a te feltett szomorú kérdésedre!Az életünk különböző szakaszaiban mindig túlesünk egy-egy depresszión...a minap a barátnőm "nyavajgott" nekem,hogy ő depi attól,hogy a napokban töltötte a 30.évét!!Én ezen már 3 éve túl vagyok....erre csak azt írtam neki,hogy mitől kellene kiakadnia,amikor jogi diplomája van,jegyző,másoddiplomáját csinálja éppen,van egy csodaszép másfél éves kisfia,és egy jó kis férje,elég normális anyagi szinten...én meg 33 évesen diploma,meló és gyerek nélkül!Mindig van okunk a sírásra..én sem érzem magam jelenleg boldognak..édesapa egy fél éve halt meg,és nagyon hiányzik...és egyébként is egy kalap szar minden...de úgy érzem,mindig van kiút,megoldás,minket is vár a boldogság,csak kellő türelemmel ki kell tudni várni!!

Fel a fejjel,lányok-fiúk,nehogy már ennyire fiatalon feladjátok!Meg kell tanulni meglátni az apró szépséget is,és akkor mindjárt könnyebb átvészelni a valóságot!!

2010. febr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi bajod az önhülyítésen kívül!!


Aki nem alszik éjszaka annak természetes hogy falásrohamai lesznek!!


És mivel éjjel tombolsz meg kajálsz így nappal zombi leszel és nem leszel éhes..



Tudod mi kell neked??



Egy kis Karitatív munka!!!!!!!!


Vállalj melót egy állatmenhelyen ingyen!!!


3 hét és rájössz hogy van értelme élni, és a kínjaidat is elfelejted mert más dolgok lesznek fontosabbak!!!

2010. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!