Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől válok hirtelen feszültté?

Mitől válok hirtelen feszültté?

Figyelt kérdés

Van hogy csak fekszem itthon és egyszer csak átkattan az agyam és elkezdek mindenen aggódni, mindentől félni, csomó lesz a torkomban, nyugtalan leszek, volt hogy random elkezdtem pánikolni. Ilyenkor nincs kedvem beszélni senkivel, nincs kedvem menni sehova, nincs kedvem semmihez.


Ez nem mindig van így van, hogy napokig nem kerülök ebbe az állapotba és van hogy egy napon belül változik ez az állapot a teljes extrovertáltságtól, pozitivitástól, örömtől, motiváltságtól addig amit az előbb leírtam.


Mitől lehet ez? El kellene fogadnom hogy az agyam így van behuzalozva és ezzel együtt kell élnem?



2021. máj. 22. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán a sok stressz miatt van..

Mindenesetre menj el egy pszichológushoz, az a legjobb megoldás 🙂

Jobbulást kívánok! 🙃

És ne stresszelj annyit 😉

2021. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hangulatingadozásnak sok oka lehet, igazából sokat nem mondtál el magadról. Lehet hormonális, lehet hogy otthon ér valami stressz, de lehet hogy más pszichés bajod van. Nem feltétlenül komolyra gondolok. De ha sokáig fennt áll ez az extrém hangulatingadizás és másokat is zavar akkor érdemes lenne egy szakembert is fel keresned.

Egy teljes vérképet azért szerintem kérj a háziorvosodatól kizárni a pajzsmirigy problémát.

2021. máj. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!