Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek tisztaságmaniás...

Szerintetek tisztaságmaniás vagyok?

Figyelt kérdés
Ha haza jövök a melóból, egyből neki látok takarítani mindennap mert egyszerűen csak így tudom magam jól érezni... Család,barát,ismerős már azt mondják hogy beteg vagyok mert állandóan takaritok fertőtlenítek ( amin nem látszik piszok azt is mindennap áttörölgetem) ja és napjában ha tehetem 3 × lefürdök mert ha nem tudok nem érzem úgy jól magam. Néha már nagyon fáradt vagyok, de így is mindent letakaritok mert nem tudom megállni hogy ne csináljam meg. Egyszerűen nem bírom elviselni a koszt a környezetemben, barátnál is vagyok és nem érzem jól magam mert kosz van és alig tudom megállni hogy ne tegyek rendet🤫 várom a véleményeteket:) 25/f

2021. máj. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy. :)
2021. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az vagy.

Ez már túlzás :)

2021. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az vagy
2021. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!