Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még lehet előzni hogy öngyilko...

Még lehet előzni hogy öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretnék de egyszerűen már nem bírom tovább,tudom tudom hogy szakemberhez kellene fordulni,de egyszerűen elegem van az életből,úgy érzem nem változom meg soha

2021. máj. 25. 20:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok bár ez nem sokat számít...
2021. máj. 25. 20:56
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Pakolj ki nekem! Lehet,tudok valamit segíteni.Irjál privit.
2021. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan könnyű ám meghalni. Én vagy 4 féle módon próbálkoztam, mégsem sikerült. Helyette "kellemes" napokat töltöttem kórházakban.

Nem írtad, hogy mi a baj, de biztos vagyok benne, hogy közel sem olyan kilátástalan a helyzeted, mint pl. nekem, mégsem fogok többször megpróbálni öngyilkos lenni. Keress valakit, akivel beszélgetni tudsz és kérj a háziorvostól beutalót egy pszichiáterhez.

2021. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nagy probléma hogy nem hiszem hogy tud rajtam az égvilágon valaki segíteni
2021. máj. 25. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Miért, mi a baj?
2021. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
4# Ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem tud neked senki segíteni... A pszichiáternek és a klinikai szakpszichológusnak/pszichoterapeutának épp ez a szakterülete, elég sok kilátástalan helyzetben lévő embert raktak már rendbe. Ha te kapásból elutasítasz minden segítséget és nem is akarod, hogy segítsenek neked, akkor nem is tudnak.
2021. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Meglehet. Írj privit és megnézzük hogy csináljuk.
2021. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Tavaly vesztettem el a szerelmem. Meghalt. Minden nap gondolok rá, és tudod sosem jutott eszembe hogy öngyilkos legyek! Tudod miért nem? Mert hiába vesztettem el, életem egyik legnagyobb ajándéka volt, hogy ismerhettem, szerethettem. Miert dobnám el magamtól az életet amikor ajándékot adott nekem? Akkor is ha soha többet nem találkozom vele, nem beszélhetek vele. Max majd odaát fog várni, de az még odébb lesz, mert sokáig szeretnék élni. Úgy is, ha nem lesz velem. Az emlékeimben van. Minden nap. Neked fogalmad sincs arról, hogy akik meghaltak balesetben, betegségben, mindent megadnának az életért, te pedig nem értékeled, és fogalmad sincs az életről, hogy mit is jelent igazán. Mert ahhoz tudod az is kellene hogy elviseld a fájdalmat, és értékeld vedd észre a jót is.
2021. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
irj rám,megpróbálok segiteni. hátha tudok valami tanácsot adni.
2021. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
De ha el sem mondod, hogy mi a baj, akkor mégis hogy előzzük meg az öngyilkosságodat? Vagy hogy segítsünk???
2021. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!