Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig nevetek ha valami...

Mindig nevetek ha valami rossz dolog tortenik, vagy rosszat teszek, ez betegseg jele?

Figyelt kérdés

Pl eltortem anyukam egy konyhai eszközét teljesen veletlenul, es mindtam hogy upsz es nevettem. Belul iszonyatosan szegyelltem magam es feltem hogy szomoru lesz, leszid...


Ilyen aprosagok...vagy mikor bukásra allok ehy targybol es amiatt is egyebkent folyton aggodom megis mikor rakerdez ilyen elviccelve mondom hogy hat ugyis mindegy. (Mikor egyaltalan nem igy gondolom)


Vagy mikor a kutyank meghalt akkor is iszonyatosan gyaszoltam de nem mutattam ki, csak olyanokat mondtam h szep elete volt.


Barmi szomorut hallok azonnal mosolygok.


16/L


2021. máj. 26. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is ilyen vagyok, ráadásul 34 évesen... Én sem tudom kezelni a feszültséget, talán ezzel vezetem le. Nekem is kínos, de ez van, kicsilány.
2021. máj. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nevetnek fusztrációból. Én akkor kezdek el nevetni, amikor olyannal vádolnak, amit nem tettem meg... fura de nem tudom kontrollálni
2021. máj. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat en nagyon nem szeretem, de akkor is szoktam nevetni ha valaki elkezd sirni.


Es minel jobban sir annal jobban nevetek.


De nem rosszindulatbol... ez automatikusan jon... utalom...


Kepzelheted milyen embernek nezek ki ilyenkor.


De pillanatokkal azutan hogy mar nem nevetek, nem sir az illeto, borzasztoan aterzem a fajdalmat.

2021. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!