Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik antidepresszáns gyógysz...

Jeverezi kérdése:

Melyik antidepresszáns gyógyszer megfelelő nekem?

Figyelt kérdés

Szedtem már több félét is (brintellix, scippa, dulsevia, coaxil, asentra stb..) de mindnek volt valami mellékhatása.


Orvosom már tanácstalan, lehet hogy nincs olyan gyógyszer ami óldja a depreszív, kiüresedett és szorongó problémáimat vaalmint az alvászavaromat rémálmaim vannak nem tudok aludni stb.



2021. máj. 30. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül egyik sem..
2021. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ssri-ket lehet még probalgatni: szertralin, a scippa (escitalopram) regebbi veziojat, a citalopramot, paroxetint, akkor snri, mint a venlafaxin, meg még millio gyogyszer, dri indikágorok, pl wellbutrin, posztszinaptikusok mint a trittico vagy mizapin stb stb.


Alvaszavarra kifejezetten jo a mizapin es a trittico, .ellekhatasuk semmi, csak kiut mint az allat esert estere kell szedni


Udv, egy olyan ember aki kb 20 fele antidepresszanst szedett mar.

2021. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha az orvosod "tanácstalan", akkor menj másikhoz. Egyébként egy-két kisebb mellékhatást ki kell bírni, mivel mindegyiknek van! Ez ilyen műfaj. A durvákat persze nem!
2021. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
A mizapin mellékhatása: hízás.
2021. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En egy dekát nem hiztam tole.
2021. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Stimuloton hatásos volt depresszióra, de az alvászavaromat nem rendezte.
2021. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Paroxetin. Nekem ez volt a jó 7 évig. 32/F
2021. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a scippat nem birta, a paroxetint se fogja.
2021. máj. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem váltsd le az orvosodat.
2021. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!