Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komolyan mondom ,hogy lehet...

Komolyan mondom ,hogy lehet így élni??

Figyelt kérdés
Már réges réges kb két éve voltam pszihiátrián és hazaengedtek félelmeim voltak üldözési mánia stb ,de a bőrömben jól éreztem magam túl jól és elkedztek kezelni injekcióval és olyan rosszul voltam tőle legalábbis azóta kezdtem el érezni a rosz k=ozérzetet stb érdektelenséget kínzó érzést és el sem mondtam anyáméknak milyen szarul vagyok stb miért nem vertem ki cirkuszt miért nem mertem pont akkor ,hogy maradt volna abba. Most viszont legalábbis tudtommal nem kaptam semmit még is rajtam van ez a érzés és nem szólok senkinek miért nem ? Hogy lehet így élni hisz magamat is becsapom ezzel lehet ezért is vagyok elhízva ez végett a rosz érzés végett nyomás fejtetőn tarkón egész életformámat megnehezítti most is majd szétt megy és fogalmam sincs mitől lehet visszamaradt az agyamba ez a valami vagy akkor miért jön rám ez a nyomás hogy éljek így teljes életet???
2021. jún. 2. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
voltam ct is de nem mondtak semmit nem lehet agydaganatom mert akkor hányák de valami tuti nem oké nem normális hogy a szám félreáll ettől a fájdalomtól és rámjön ez a rossz k=ozérzet mint ha orombol kiment volna a zsinór és a nyomás a fejemben iszonyatos ezt érzem !!
2021. jún. 2. 23:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor voltál utoljára vizsgálaton vagy állapotfelmérésen?

Fel kellene hivnotok a kezelő orvosodat és időpontot kérni.

Szerintem leírhatod egy lapra ezeket a tüneteket, érzéseket, akkor ha viszed magaddal, könnyebb elmondani, hogy mi is zavar egészen pontosan és jobban tudnak segíteni.

2021. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de szerinted nem lehet hogy a goygszer amit adagoltak valmit okozhatott??
2021. jún. 2. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt az orvos tudja megmondani, ezert kellene vele megbeszelni es tőle megkerdezni
2021. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is az uldozesi maniad resze, viszont jobb gyogyszer kene, amitol nem erzekelsz ilyeneket. A kezeles garantaltan nem arra szolgal, hogy szarul legyel. De visszaeses is van, meg nem mindig talaljak meg egybol a jo gypgyszert.

Nem vagy hulye, de pszichiatriai betegseged van, es az a cel, hogy segitsen a gyogyszer.

2021. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát de nem szedek gyóygszert
2021. jún. 3. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Felhivtad a kezeloorvosod idopontert?


Remelem, hogy azt erted, hogy itt nyugodtan irhatod a dolgokat, de attol nem fog valtozni semmi.

2021. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen igen értem
2021. jún. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!