Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen, hangos zenétől mini...

Hirtelen, hangos zenétől mini rohamot kapok?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy jó altémába írok.

Voltam múltkor koncerten, és egy nagy hangszóró mellett sétáltam el, ami hirtelen elkezdett valammi zenét játszani, én meg annyira megijedtem, hogy elkezdtem könnyezni, és kb. öt percig csak ziháltam, úgy dobogott a szívem, alig tudtam megnyugodni. El kellett vonulnom egy nyugis helyre. A szívem is konkrétan fájt, meg a fülem is. Akik közel álltak akkor a hangfalhoz, ők csak kicsit megijedtek, és ennyi, én meg egy mini rohamot kaptam.

Azon gondolkodtam, hogy gyenge az idegrendszerem? Vagy nem tudom, amúgy is könnyen ideges leszek, de ekkor egészen megijedtem, egy kicsit az is megfordult a fejemben, hogy szívrohamot kapok éppen.

Szóval én nem tudom, mitől lehetett ez. Valakinek valami tipp?



2021. jún. 11. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy nagyon megijedtél a brutál hangos zajtól. És az ijedtség így jött ki rajtad, azért még nem vagy ideggyenge. Esetleg lehet, hogy a hétköznapokban nagyon stresszes voltál az utóbbi időben és még az is hozzáadódott.
2021. jún. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!