Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet a szakítás...

Hogyan lehet a szakítás okozta depresszióval megküzdeni?

Figyelt kérdés
"Hivatalosan" nem mentünk szét, de túl sok dolog történt az elmúlt 2 hónapban és az illető le sem sz-r, néha van kedve hozzám... Az elmúlt hetekben már eljárok dolgozni - habár most 2 munkahelyen, napi 15 órát dolgozom, hogy ne gondolkodjak - de előtte csak feküdtem és bőgtem, kb. egész nap. A mai napig gyomorgörcsöm van, sírok, nem érzem magam jól. 24/l
2021. jún. 22. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Idő, idő, idő. Ezt nem lehet gyorsítanim


Illetve a figyelemeltereles sem art - programok, baratok

2021. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

A munkába menekülés sem jó.

Járj el barátokkal, csinálj programokat magadnak a munkán kívül is. Ha hivatalosan nem mentetek szét, akkor zárd le Te hivatalosan! Mert az is nehezíti a gyógyulást, ha lezáratlan marad a dolog. Olvass, de ne romantikus regényeket, próbáld meg jól érezni magad. Beszéld ki magadból a hozzád közel álló embereknek a bánatod. Pikk-pakk nem fog menni, idő kell ahhoz, hogy tovább lépj, de ne aggódj, elmúlik. Később ismerkedhetsz, lesz új kapcsolat, és már csak nevetni fogsz azon, hogy egy olyan után sírtál, aki le se sz*r. Viszont ha nagyon durván depressziósnak érzed magad, semmi esete se folytsd magadba, és ha nincs is kivel megbeszélned, keress fel egy pszichológust pár alkalomra. De mi nők erősek vagyunk, tudom, hogy ilyenre nem fog sor kerülni, és sikerül túltenned magad.☺️

2021. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Igen es persze stakember is segit. 5-10 alkalom akar meg eleg is lehet.
2021. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!