Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok egész életemben...

Miért vagyok egész életemben ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Mindig én voltam a szerencsétlen fiú akinek minden alig sikerül, 1 hónapig tanultam a szigorlatra az egyetemen éppen, hogy kettes lett mert megsajnáltak. 5.jére lett meg a jogsim, szarul vezetek mert mindig izgulok ha van valaki a környéken, nem merek menni emiatt messzebbre csak a munkába + vásárolni. Miért nem sikerülnek a dolgok? Mindig sajnálnak és azért "engednek" át mindenen. Elegem van már, jó akarok lenni valamiben saját erőmből.
2021. jún. 24. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány
2021. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Sokat számít, ha lesz.rod mások véleményét. Azért parazol vezetni, mert hu jaj nem kettesben kellett volna menni, nagyon bogott a motor, most mit szólnak. Jaj, később indexeltem, de kínos. Próbáld meg elengedni, senki nem foglalkozik ilyen szinten azzal, hogy más hogy vezet.


Amikor meglett a jogsim és egyedül vezettem, mindig azt mondtam, hogy: oké, eljutottam A-bol B-be, mindenki el, siker. Ha az autó is egyben maradt, meg főleg siker.:D

2021. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
27 vagyok, én is így fogom fel de mindig ott van a fejemben, hogy lenéznek. Mintha bizonyítani akarnék, el akarom érni a mások elismerését de miért? Mindig a fejemben van a bizonytalanság, pedig évek óta dolgozok rajta. Gyerekkoromban apukám kemény alkesz volt, sok megalázás ért emiatt, alsó osztályos koromban teljesen normális voltam utána meg egyre csendesebb, középiskolában volt, hogy 1 szót sem szóltam napokig. Én részben apukám viselkedésének tudom be ezt a bizonytalanság,szégyen érzést a fejemben de nem tudom, hogyan tudnék megszabadulni ettől a tehertől és sikeres lenni
2021. jún. 24. 09:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne akarj kifelé bizonyítani. Próbálj ki sok mindent, amit érdekesnek tartasz (persze csak ésszel !). Ismerd meg a világot, ne riadj vissza attól, amit ellenségesnek tartasz. A kudarctól egyáltalán ne riadj vissza, fogd fel, hogy ezek próbálkozások, amelyek a világ megismerésére szolgálnak. Csak a tevékenységek során tudod magadat is megismerni. Amit gyakorolsz, az egyre jobban megy.
2021. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan tudnám megismerni a világot, utazzak? Sok helyen voltam már Mo.-n belül, nem vonz semmi. Külföldre most nem mennék, meg anyagilag se állunk olyan jól, szülőknél lakunk a feleségemmel. Milyen tevékenységbe fogjak bele? Pénzügyi területen dolgozok, irodában, tőzsdézek is, online vállalkozásom van többnyire ebben a pénzügyi témakörben tevékenykedek, elég monoton de ehhez értek. Szabadidőm nem nagyon van, dolgozok hazaérek eszek és pihenek picit már este is van.
2021. jún. 24. 09:29
 6/16 anonim ***** válasza:
van hobbid?
2021. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Régen szerettem online mmo játékokkal játszani, már nincs rá időm meg kedvem se. Más hobbim nincs, de ötletem sincs, hogy mi lehetne.
2021. jún. 24. 09:51
 8/16 anonim ***** válasza:
hát akkor kezdd azzal hogy csinálsz időt magadnak. napi 1-2 óra kikapcsolódás minimum kell. gyereket neveltek?
2021. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nincs még gyerek
2021. jún. 24. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezeket a gyerekkori traumakat sajnos nem lehet pár válasszal magad mögött hagyni. Pszichológustol elzárkózol? Az én apám is ivott, aterzem a problémát, az en szerencsém az, hogy anyu egy csoda, és kárpótolta apám hiányosságait.
2021. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!