Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi segített kilábalni a...

Mi segített kilábalni a depresszióból?

Figyelt kérdés
Járok szakemberhez, próbáltam hobbit találni magamnak, de nem érzem a változást.
2021. jún. 27. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakemberhez jársz és mióta?
2021. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem antidepresszáns és masszív pszichoterápia.
2021. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy hónapja járok pszichológushoz, aki integratìv hipnoterápiával foglalkozik.
2021. jún. 27. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy klinikai szakpszichológust vagy egy pszichoterapeutát. Ahogy 2# is írta, nekem is a pszichoterápia és az antidepresszáns vált be.
2021. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Én sajnos nem tudtam pszichológushoz fordulni. Így utólag belegondolva nem sokon múlt az, hogy nem vetettem véget az életemnek. Nekem az segített, hogy valaki ráébresztett arra, hogy az, ami nálam a depressziót okozta nem is akkora gond, hátráltatás, mint amekkorának én azt akkor gondoltam és ráébresztett, hogy nem vagyok egyedül. Sosem mondtam el neki, hogy mennyit segített, egy tanárom az. Valószínűleg érettségi után elmondom majd, mert rengeteget köszönhetek neki.

Fogd fel másképp a dolgokat, igyekezz vidám lenni és olyan dolgokat tenni, amik boldoggá tesznek.

Nálad mi okozza a depressziót?

2021. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1 honap az semmi.


Majd ird ki ujra ha 1 ev mulva sem tartasz sehol.

Az egy honap arra eleg, hogy nagyjabol kezdjen megismerni.


A hobbi nem eleg. Onismereti gyakorlas is erosen ajanlott.

2021. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!