Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki retteg az oltástól?

Ki retteg az oltástól?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, aki retteg az oltástól? Ha igen, akkor miért? Mitől féltek a legjobban?

2021. jún. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Senkinek nem tapad az oltása helyére semmi. Ti hol olvassátok ezeket a paranoid szkizofrén téveszméket?


Amúgy még ha lenne is benne mágnes, a bőrön keresztül olyan mennyiségben nem tudna fémeket vonzani magához.

2021. júl. 12. 20:51
 42/49 anonim ***** válasza:
43%
Én is láttam ilyen videókat. Kipróbáltam miért ne alapon. Se nem világít, se nem mágneses és anyumnak sem az. Ezek kamuvideók, a mágneses teszttel konkrétan embereket szivatnak az utcán. A mágnes csak simán kicsit ragad. Az világítást meg festéssel oldják meg, vannak átlátszó uv festékek, riogatás az egész.
2021. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, persze hogy termelődik az antitest, de nem azért mert folyamatosan jelen lenne a tüskefehérje mRNS, hanem mert az immunrendszer így működik, memóriát készít a vírusról, vagyis jelen esetben az S proteinről, amit újra elő tud hívni, és fenntartani a megfelelő antitesttitert (amit muszáj mert fehérje természetű anyag lévén egy idő után fogyni kezd). Anyukádat se feltétlen értem, nem piszkálnak bele az RNS-be(?), bejuttatnak egy molekulát, ami igenis lebomlik néhány óra alatt. Nagyon szuper az emelt biosz, pár éve én is letettem, de mondjuk akkor még csak nagyon felülről kapirgáltam a molekuláris biológiát. Ezt orvosi egyetemen kicsit kibővítettem. Nem rosszak az érveid és jól gondolkozol, de szerintem több ponton hibás.
2021. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
43: nagyon fontosnak tartom az oltást, és szerintem azért van körülötte ekkora felhajtás, mert senki sem hallgatja meg azokat az embereket, akik kritikusabban gondolkodnak. Szerintem ha pszichológiai szempontból közelítjük meg az egészet, akkor az elfojtott félelmek nagyon sok feszültséget generálnak. Fontos a félelmeinket kimondani, anélkül, hogy azonnal oltásellenesnek, konteósnak, ilyennek olyannak titulálnának. Mivel nincs egy releváns társadalmi diskurzus az oltás okozta félelemről, sokan azt sem tudják, hogy semmi valóságalapja nincs azoknak az infóknak, amiket összeolvasnak különböző hiteltelen oldalakról. Vagy nem hagyják, hogy ítélkezés nélkül kifejezzék az érzéseiket. Azonnal kinevetik azt az embert, aki kérdéseket tesz fel pl. az RNS-ről. A tudatlanság még nem jelent önmagában butaságot. Engem pl. megnyugtatott, hogy meghallgattam pár előadást, néztem vitaműsorokat és rájöttem, hogy nincs okom jobban félni az oltástól, mint a vírustól.
2021. júl. 12. 22:00
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég kettős mérce. Nincs megfelelően lekommunikálva a lakosság felé, ez tény, de amint mondjuk különböző közismert vagy nem

közismert szakemberek ezt megkísérlik megtenni, elmagyarázni, hogy mi ez a vírus, miért kell tőle tartani, miért kell az oltás, és attól miért nem kell tartani, akkor iszonyatos ellenállásba ütköznek. "Az orvosok se értenek hozzá", lefizették ezt is", továbbá a mindenféle konteók. Nincs baj azzal, ha valaki gondolkozik és kérdez, felmerülnek benne aggodalmak. Fiatalabbként én is féltem a HPV elleni védőoltástól, mert mindenfélét össze tudott olvasni az ember, a meddőségtől kezdve a bénulásig. De megint más az, amikor valakiben kétség merül fel, és ezért kérdez, jó esetben a hozzáértőt, és megint más az, amikor valaki hobbivirológusként 10 kétséges forrású cikket elolvasva vérszemet kap, és hirdeti az interneten, hogy márpedig az oltás megöl minket. A te kérdésednek szerintem van létjogosultsága, de csepp vagy a tengerben. Azt nem tudod edukálni, aki nem hajlandó befogadni.

2021. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van.
2021. júl. 13. 00:21
 47/49 anonim ***** válasza:
32%
Mágnesesek az emberek azok is akik nemkaptak oltàst s légkörbe is sok a grafén oxid
2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért esik le rólam minden mágnes, minden fém, de biztosan neked van igazad #47.
2021. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Ràm ragadt
2021. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!