Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van. Holnap...

Szociális fóbiám van. Holnap ismeretlen helyre, ismeretlen emberek közé kell menjek. Nagyon szorongok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pffff... hat szerintem probald atgondolni, hogy mi ez az egész, amit te csinalsz, és ra fogsz jonni, hogy nagy hulyeseg, mert nem fogod tudni magadnak megindokolni a hozzaallasodat. Probalj kicsit valtoztatni ÖNMAGADON. Az emberek csodalatosak! Még a legmarhabb is érdekes, mert tole latod joembernek a masikat. Kivancsisaggal probalj kozeledni mindenhez, hogy milyen jo, hogy megismerhetsz uj helyeket, embereket. S értékeld át a felelmed okát, ami nincs is. A félelem azt jelenti, hogy valaminek a felét ismered. Fél elem. Ismerd meg, s elmulik.
2010. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
nehéz! azokkal ne törődj, akik ezt nem élték meg! nem tudják, miről van szó! mondd egy féllábúnak: dobd el a mankót, és fuss! én se tudom, mit csináljak! próbálkozom táltoshoz fordulni. de vissza a konkrét esetre, ha már el kell menni, egy feles, kettő, néhány rivi, esetleg ezek kombinációja... veledérzek! rbaby
2010. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rivi, meg alkoholt talán ne kombináljuk, mert barátosnénk szoc fóbiája a végén még annyira enyhül, hogy feldobja a papucsot!
2010. szept. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 23:43-nak:

bocs, igazad van, úgy értettem,hogy egyéni ingerküszöbig!

említett "gyógyszer" u.is szorongás-, gátlásoldó, az alkohol szintén. A kettő együtt bizonyos mérték után valóban átcsaphat az ellenkező végletbe; teljes gátlástalanság! rbaby

2010. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az alkoholt nem javaslom, mert konnyen alkoholizmusba tud torkollni az ilyen esetekben, ha rajossz, hogy old valamilyen szinten... Amugy a mankós bacsihoz nem hasonlitottam volna az esetet... Ja, ne hallgass azokra, akik megoldottak, v nincs ez a problémajuk... olyan, mintha probalnal uszni tanulni, s elmondanank neked, hogy teee, a viz fenntart! Erre jonne egy, amelyik nem tud uszni, s azt mondaná, hogy ne hallgass azokra, akik tudnak uszni, én nem tudok, higgy nekem, én elsulyedek...

Amugy mar irtam tanacsot, csak kellett reagaljak a pesszimistajara..

2010. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, igaz is... ne hallgass arra, akinek mar sikerult, hallgass arra, kinek még nem... milyen szoveg, ezért vagy ott, ahol vagy, kedves 23:36. Nem akarlak még pesszimistabba tenni, de ha igy folytatod, nem is fogsz kivanszorogni ebbol.
2010. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a dolgok úgyis lesznek valahogy..akárhogy..tök felesleges izgulni, 1x úgyis bekövetkezik, akkor meg mit kell izgulni? régen én is ilyen voltam, de rájöttem, hogy nem érdemes mindne szaron szorongani..
2010. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!