Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy komoly öngyilko...

Normális, hogy komoly öngyilkos gondolataik vannak, ha rosszul alszom?

Figyelt kérdés
Sajnos időnként előfordul, hogy rosszul alszom, ilyen 3-4-5 órát maximum, néha több nap egymás után is. Nem tudom mi okozza, de sokszor már azért nem tudok aludni, mert amiatt idegeskedem, hogy nem tudok aludni. Ilyenkor nap közben emiatt komoly öngyilkossági gondolataim támadnak, sokszor elérzékenyülök, sírhatnékom támad. Ez normális? Nektek is volt már ilyen?

2021. júl. 7. 18:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
90%

Nekem is hasonló szokott előfordulni, időszakosan van nálam is, hogy 3-4 órát tudok csak aludni, de ehhez már hozzászoktam. Viszont mostanában olyanok is vannak, hogy teljes éjszakákat ébren vagyok, csak fekszem az ágyban fáradtan és idegeskedem amiatt, hogy nem fogok tudni elaludni és végig csak kattog az agyam valami miatt. Ezek a napok után ha alszom, ha nem, teljesen megviselt vagyok, bármi miatt el tudom sírni magam és arra gondolok, hogy jobb lenne ha meghalnék.

Ezek aztán elmúlnak majd, de félek, hogy ha ennél is kevesebbet alszom mint most, egyszer tényleg valami rossz történik.

Ami nekem segít néha az elalváshoz az a halk zene, egy pohár langyos tej vagy gyógyszer.

2021. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!