Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha a depresszió...

Mit tegyek ha a depresszió miatt fél hónap alatt fogytam 10kgot, utána elkezdtem drogozni és napi szinten fogyok 1kgot?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Keress fel egy pszichiátert minél előbb.
2021. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Gyorsan fordulj orvoshoz, vagy az lesz amit az első írt.


Ez nagyon súlyos. Tedd le a drogot, majd menj el pszichológushoz. Vagy fordítva. Mi a probléma? Mi miatt vagy depressziós ?

2021. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten 1kg azért elég sok, de az sem mindegy hogy 60kg-ról vagy 120-ról fogysz le. Háziorvos, teljes vérkép vizsgálat.
2021. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 miért 0% ? Semmi rosszat nem írt
2021. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan 1 hónapja lehettem 95kg most 76 kg vagyok, jövőre mennék 12.be jól tanulok, esélyem van továbbtanulni de a családban rengeteg depressziós van és nekem is egyik hétről a másikra kialakult, soha nem drogoztam de olyan motiválatlan lettem, semmi erőm nem volt hogy kipróbáltam több féle stimulánst keverve gyógyszerekkel de csak néhány óra olyan állapotot kaptam mint amilyen 3 hónappal ezelőtt volt. Az antidepresszáns, antipszichotikumok se segítenek, napi szinten szedek ritalint különböző amfetaminokat de már azok se boldogítanak, az oxycodone,amfetamin,xanax kombótol majdnem meghaltam 1 hete de boldog voltam mert úgyéreztem már nem élek, már nem érdekel semmi ami régen nem akarok egyetemre menni, családot se akarok, nem akarok munkát csak meghalni úgy hogy nem szándékosan ölöm meg magam.
2021. júl. 10. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Hívd fel ezt az ingyenes segélyvonalat, kétségbeesett, öngyilkoságon goldolkodó emereknek mindenképpen ajánlott:


06 80 820 111


Kérlek, ne ess kétségbe, kérj segítséget a fenti telefonon

2021. júl. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem miért nem mész el körzeti orvoshoz rinyálás helyett? Kérj egy teljes kivizsgálást és megtudod mi a bajod. Ilyen egyszerű.
2021. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért az több mint lehangoló, ha lelki nyomorékok vannak a családodban, akiknél azt kell nézned, h hogyan bsszák el az életüket, ahelyett hogy mintát mutatnának, fejlődnének, teljes életet élnének. Szóval kérdező teljesen megértelek, ilyenkor még az a sablonduma sem segít, hogy a te életedért csak te felelsz, ne rontsd el, főleg, ha ilyen jól tanulsz...

Kíváncsi vagyok, ki az az orvos vagy mi az a "bogyó", ami ezen tud segíteni... :///


Kérdező, ha van kedved beszélgetni privátban, nyugodtan írj!


N

2021. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
1# hogy te egy mekkora lelki nyomorult rohadék vagy.
2021. júl. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

10-es, szerintem ő már fél lábbal a sírban van. Épp (elméjű) ember ilyet nem ír...

(9-es voltam)

2021. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!