Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz miatt nem sikerül a...

Stressz miatt nem sikerül a baba ? Adott a munkahelyem kb 4 éve egyre rosszabb sok stressz ér. Keresem a másikat de nagyon nehéz lépni bármerre is . Akik hasonló helyzetben voltak hogyan élték túl ezt az időszakot ?

Figyelt kérdés
Mi segített a stressz csökkentésében ? Hogy sikerült a baba ezek után ? Vizsgálataik nekem is a barátomnak is megvoltak,tippeket szeretnék stressz kezelésére,bevált módszereket és tapasztalatokat

2021. júl. 12. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű munkát végzel?
2021. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából 2 munkát végzek egy helyen egy időben . A munka még nem is annyira ,inkább a felelősség,a nyomás ,a messengeren írogató főnök , az hogy nincs ember ,a problémákat nem oldja meg ,utolsó percben dől el minden ,nem tudsz tervezni semmit, 1 hónap alatt volt már 4 beosztás egyik sem volt megfelelő ,ha nincs megcsinálta valami akkor már jön a le cseszés ,a jót sose veszi észre ,konkrétan azt érzem hogy az embernek nem lehet munkán kívül semmilyen dolga .

Folyamatosan azt érzem nyomás alatt vagyok,mintha minden probléma ami munkahelyi csak a mi problémánk lenne és mi is oldjuk meg egymás között , már 11 ember fordult meg nálunk ,szerintem ez eleget elmond

Csak én turok...

2021. júl. 12. 11:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2021. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvasás,jóga,meditáció,futás vagy bármi féle edzés. Jó stresszlevezetés. Nekünk is 1 év utàn sikerült.
2021. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mi már bőven túl vagyunk az egy éven ,próbáltam ,az elején fele ennyire se voltam stresszes .

De azt vettem észre hogy már a hobbim se köt le , folyamatosan eszembe jutnak a gondok , síró gorcseim és majdnem mindennapos hányás van már jelen ,csak ilyen szinten csúsztam le a mélybe

Felismertem hogy baj van ,csak a megoldást nem tudom mindt egy ördögi kör újra és újra mindig ugyan az a forgató konyv

2021. júl. 12. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
A háziorvosoddal irasd ki magad egy időre. Tényleg próbálj váltani, ha tudsz.
2021. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Erősen ezen gondolkozom ,de annyira kicsi a közösség bent hogy tuti az lenne mint ami korábban is volt hogy irogatnak ,hivogatnak ,kerdezoskodnek ,folyton Csörötnek a telefon hogy segítség kell .

Arról nem is beszélve hogy már az első gondolatom az hogy na de tuti hogy kiutálnának mert elmegyek tpre... Az előző TP amin voltam covid miatt is alig akartak kifizetni ... és nincs is más aki dolgozzon helyettem a másik kollégám megy nyaralni úgy hogy megint csak mást teszek magam elé és tudom hogy ez nem helyes de a lelkiismeretem mindig közbe szól ... .azzal meg ha kiiratom magam plusz munka fog várni mire vissza jövök itt "rendet rakni"a dolgok között

2021. júl. 12. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld magadat előtérbe helyezni, ne foglalkozz azzal ki mit szólsz. A baba a fontosabb nem a mások véleménye ugye? Ha elmész pihenni kapcsold ki a telefont, vagy csak rakd félre, de ne vedd fel! Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mikor mit csinálsz. A munkahely az munkahely az otthon meg otthon. Ne vidd haza a gondokat a saját érdekedben! És minél hamarabb válts munkát valahogy. Ez már csak lehúz téged és rombol..
2021. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki mit szól*
2021. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Igyekszem így tenni !!

Majd elolvasom amit írtál ha véletlen mégis vissza billenék ebbe ...

2021. júl. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!