Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kiborultam, mit...

Teljesen kiborultam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sztori: 31N vagyok. Hónapok óta két munkahelyem van, mert csak így élünk meg. (Csőtörés volt a házunkban). A prom próbál segíteni, de neki a felújítással kell foglalkozni, nyilván nem ér rá főzni, mosni, takarítani. Ez is az én dolgom. Nagyon keveset pihenek, persze ennyi munkát hosszú távon lehetetlen jól csinálni. Csinálom, csinálom, aztán majd lesz valahogy...


Közben diétáznom kellene, mert inzulinrezisztens vagyok, de egyszerűen nem bírok rendszeresen enni, örülök, ha van időm nap közben bekapni valamit. Természetesen ez a házaséletünkre is hatással van. Őszintén este nekem megmozdulni sincs se kedvem, se energiám. Már teljesen ki vagyok merülve, szellemileg, fizikailag, mindenhogy...


Nem tudom, mit csináljak, mert ha feladom a munkámat, sosem fejezzük be a házat. Nem is nagyon megoldás, mert ha ezt feladom, még ott van a háztartás és apukám ápolása.


Vannak napok, hetek, hogy csak aludni szeretnék.


Ha elmegyek az orvoshoz, valószínűleg felír valami gyógyszert, mert nyilván pihenni esélyem sincs. Elegem van :(



2021. júl. 24. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell allandoan enned. Csak egy rostban gazdag eteleket, keruld a feldolgozottakat es problema megoldva.


A masik problemadra nincs javaslatom, mert nem tudom mi viszi nalatok a penzt ami miatt ket munkahely kell

2021. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Párod miért nem dolgozik?
2021. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Iktass be egy-egy főzőmaratont, amikor egész hétre előkészíted a kaját, és csak elő kell venni, megmelegíteni, és kész. Ha inzulinrezisztens vagy, fontos, hogy zöld növényi rostot minden főétkezéskor vigyél be, valamint, hogy kerüld a gyors cukrokat, gyors szénhidrátokat. Javaslom az édesburgonyát. Tudom,, nem olcsó, és ház felújításkor minden fillér számít, de tekints erre befektetésként, aminek az egészséged és munkabírásod megőrzése a hozama.
2021. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!